Skip to main content

Topic: Padina Radoboj - kod Krapine (Read 5050 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Padina Radoboj - kod Krapine

Ima li tko letačkog iskustva na toj padini?

http://goo.gl/maps/7H07j

Znam da od tamo lete paraglideri. Na slici (slike sa Googla) izgleda zanimljivo.

U Radoboju postoji paragliding klub koji na toj padini ima registrirano letilište. Budem njih kontaktirao - smije li se tamo uopće RC letiti.

[attachimg=1]
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Padina Radoboj - kod Krapine

Reply #1
Renato paraglajderi ti najviše lete na Strahinčici, imam par prijatelja tamo jedan kod Radoboja ima klet pa možemo spojiti ugodno s korisnim.

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Padina Radoboj - kod Krapine

Reply #2
Uuu Renato daj viči ak ideš tam to moram probat :D

Odg: Padina Radoboj - kod Krapine

Reply #3
Bolje vam je letit na Strahinjčici , blizu je i  planinarski dom pa se može nešto i bacit na roštilj.
Ak se dogovorite  javite , jer ima nas letača iz Krapine pa se skupimo svi skupa! 

FCB GROUP

Odg: Padina Radoboj - kod Krapine

Reply #4
Nisam na Strahinjčici preko Google Mapsa uspio pronaći neki teren - ako znaš molio bi informaciju.

Ako i kada se ide - sigurno javim.

Ovu subotu imam odgovoren izlet na Japetić  - pa bumo tam isprobali "padavinsko" letenje.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Padina Radoboj - kod Krapine

Reply #5
ima gore livada koju paraglideri koriste ,   ali je problem sletit na nju jer je nagib dosta velik!
ak stignem zaletim se do radoboja danas-sutra pa da vidim kak je tam

FCB GROUP

Odg: Padina Radoboj - kod Krapine

Reply #6
Idealno je ako na vrhu padine postoji zaravan sa travom - i po mogućnosti bez bliskog drveća.

if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Padina Radoboj - kod Krapine

Reply #7
Nema toga na Strahinjcici, Radoboj (i okolna brda) je puno bolja opcija za padinsko slijetanje! Ja sam letio paragliderom na Strahincici i Radoboju!

Pozzz


....using Tapatalk
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Padina Radoboj - kod Krapine

Reply #8
Hvala puno.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }