Skip to main content

Topic: Preljevnica na Jankomiru! (Read 94497 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #136
Pa kako je motor visio s strganog nosaca, sto se desi?

Elisa se vrti u desno, a motor se vrti u konru i namotava sve zice i tako radi kratki spoj, pa motor ispusta dim!

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #137
Dobro da nije otpal pa da ga cestari najdu :D


Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #139
Prezivio je!

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #140
Znači nema štete osim kaj je motor sa nosačem ispao,super :) .Voziš ga i dalje ili ide na doradu da se to više nedesi prilikom pada?

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #141
Dobro da nije otpal pa da ga cestari najdu :D

Bili smo brži od njih, još je bil vruc, ja kad sam odlazil s Preljevnice, mimoišao sam ih kod mosta, taman su i oni skrenuli prema Preljevnici, valjda su imali dojavu. Vi ste otišli na drugu lokaciju. Vidio sam da u trugi imaju lopate i pijesak. Vjerovatno bi nam bacili pjesak u oći i izudarali nas lopatama. I onda odfurali zagija.

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #142
Dobro da nije otpal pa da ga cestari najdu :D

Bili smo brži od njih, još je bil vruc, ja kad sam odlazil s Preljevnice, mimoišao sam ih kod mosta, taman su i oni skrenuli prema Preljevnici, valjda su imali dojavu. Vi ste otišli na drugu lokaciju. Vidio sam da u trugi imaju lopate i pijesak. Vjerovatno bi nam bacili pjesak u oći i izudarali nas lopatama. I onda odfurali zagija.





 :D :D

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #143
Leti sutra itko?

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #144
Ja :D


Poslije 14h!

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #145
 ;)


Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #147
Brutala! Hvala Dag ;)

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #148
Idešššššš!