Skip to main content

Topic: Preljevnica na Jankomiru! (Read 94554 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #151
Zašto nitko nedolazi već dugo vremena na poznato mjesto gdje se može čak i ploviti gliserima a ne samo letjeti ? :-\

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #152
Prvo valjda zato jer je grdo vrijeme,a drugo jer smo Hrvati pa se niš nemremo dogovoriti!?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #153
Prvo valjda zato jer je grdo vrijeme,a drugo jer smo Hrvati pa se niš nemremo dogovoriti!?
Šteta a mjesto za letenje i druženje je prekrasno.Nikome nesmetamo a ima dosta prostora za puno ljudi.Budemo vidli ove godine razvoj situacije ,zato sam i otvorio ovu temu da vidim jeli ima zainteresiranih za druženje jer nam polako dolazi termin lijepših vremenskih uvjeta ;)

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #154
Ma valjda bude nekaj,ubije ova depra od vremena,stare ekipe se razišle,ali tu su "neki novi klinci" sa dronovima... :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #155
Ma valjda bude nekaj,ubije ova depra od vremena,stare ekipe se razišle,ali tu su "neki novi klinci" sa dronovima... :)
Ja volim "old school letenje" sve ovo danas je za mene malo previše,bez ljutnje ostali. Ali nas ima koji volimo otići na Preljevnicu i letjeti samo na onoliko  koliko vidimo model ;) .Jel tak?

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #156
Aj ne pizdi :D LOS ekipa se davno razišla...


Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #158
Točno da, los ekipe jedva da ima, ja sam isto skoro sam svaki put,čast izuzecima poput SP -a i Zeda koji se odazovu pa se dogovorimo bar za Elfanje. Jest da duže vrijeme nisam bio na livadi ali  dolazio bi ja i ćešče da mogu i imam prijevoz. Nekad se znalo dolazit redovito na kanal, preljevnicu i ostalo, zadnjih par puta kad sam bio nije apsolutno nikog bilo osim nas troje dogovorenih i možda jedan zalutali. Svi modelari koje sam znao da su redovito dolazili su puni obaveza i nemaju baš vremena.
Trenutno znam da se stara ekipa zna skupit na lučkom pa ih zna dosta bit jel nas se dogovori po 5-10.
Jedina efikasna okupljanja su zapravo aeromitinzi poput onog zadnjeg na lučkom koji je bio stvarno izvrstan.
  Eto toliko od mene,to su neka moja zapažanja, dolazio bi i ja češće da nisam toliko zaokupljen školom pogotovo sad na proljeće.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #159
Pozdrav ljudi,
Evo samo da se javim ja sam zainteresiran za neko druženje ( letenje) .S obzirom za sam totalni početnik u ovome definitivno bi bilo ljepše da letim  u društvu i naravno da dobijem koji savjet. ;)
Ako netko može objasniti kako doći di Preljevnice jer nikada nisam tamo bio i da li je to ok mjesto za letenje sa Phenixom 1600 koliko ima prostora.
LP  Igor


Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #160
Pozdrav, zanima me gdje u Luckom se nalazite i dali se okuplja itko sutra u zg-u

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk


Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #161
Javite se ako tko hoće letiti i kada u subotu i nedjelju na Preljevnici. ???

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #162
Zeljkove jedrilice lete na preljevnici

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #163
leti tko sutra na preljevnici.Jeli tko bio nedavno da li je pokoseno.Ako je sutra je super dan za letjeti tamo.

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #164
kada bi došao letjeti ???