Skip to main content

Topic: pozz! (Read 6879 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pozz!

imam jedno pitanje ako mi tko može pomoči? kupio sam katamaran za prihranu riba i nekada mi se javi problem da kad izvozim hranu van brod normalno vozi ali kad stanem da iskipam hranu samo prestane radit i ugasi se pa moram iči po njega.zatim odspojim akumulatore i ponovo spojim i onda radi..dali je možda do esc-a jer promjenio sam akumulatore i stanicu..hvala

Odg: pozz!

Reply #1
Pozdrav imam vozilo koje vozim po cesti i ugasilo se,jel mi može ko pomoći oko popravka?
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: pozz!

Reply #2
pa pitam lijepo,ne kužim se baš u to jer se ne bavim sa tim stvarima..


Odg: pozz!

Reply #3
O kojoj se stanici radi, dali je ESC bio vruč kad se ugasi kompletan sistem?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: pozz!

Reply #4
pozdrav! djdarky pa da esc je dosta vruč .prva stanica koja je bila na njemu je bila riccs pa sam mislio da je do nje problem pa sam stavio drugu.ta je graupner varioprop e8 ssm 27..

Odg: pozz!

Reply #5
Moja prva stanica je bila riccs 2.4gz i bila mi je super, nikad nisam ostao bez signala a išao sam 300-400m. Jedini problem mi je bio jedan ESC koji se resetiro u zraku (Red Brick) ali ako sam bio višlje uspio sam spasiti avion jer se sam ponovno povezao sa stanicom. Sad neznam zašto se i tebi sam ne poveže. Ako imaš drugi ESC  da probaš zamjeniti pa da vidiš kako se ponaša (ili bar posuditi od nekoga). Dok ga isprobavaš vozi ga uz obalu da ga možeš dobaviti štapom (upecati). Postoji mogučnost i da ti je servo povukao vlagu pa da te i on zeza (kažeš da ti se ugasi kad upališ kipu). Dali gori ona crvena ledica na prijemniku u čamcu kad se ugasi čamac?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: pozz!

Reply #6
Danko Daruvar, možeš li ovdje postati sliku tog čamca ? Onako izvana i iznutra da se vidi kako to izgleda!

BTW, gdje sam već čitao ovakav stil pisanja....Edi-1 ili tkoveć....?
D.

Odg: pozz!

Reply #7
Diogen sjednite, 5 :)


Odg: pozz!

Reply #9
:)