Skip to main content

Topic: ad blocker na FLYfreak (Read 16293 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ad blocker na FLYfreak

Pase mi je ugasen stalno izlazi ad bas ono sto je novo u RC
trebali bi ga ugasit da se forum moze financirat bar malo


Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #1
I ja sam prije imao ad blocker, no kako sam počeo raditi sa affiliate... svaka informacija o novim proizvodima je dobrodošla. Zato sam ga i skinuo.

Ovaj forum bar ima sreće što je adsense dao reklame, ja pokušao na mojoj stranici, ali zbog malog posjeta... ništa od toga - stalno dobijem poništenje ili odbijenicu.

Ako je ovo poziv za pomoć financiranja, nema frke - navikao na klikanje na reklame. :D

LP,
milan
---

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #2
Koliko sam ja to skuzio to nije bas neka velika lova 10$ godisnje ipak nesto je bolje nego nista


meni su dobre reklame osim intela pa da podjelim.

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #3
Koliko sam ja to skuzio to nije bas neka velika lova 10$ godisnje ipak nesto je bolje nego nista


meni su dobre reklame osim intela pa da podjelim.

Svejedno, tu i tamo netko klikne na reklamu da vidi što i koliko košta. Tih 10 dolara godišnje je stvarno malo. Ja sam mislio na server dati forum, ali sad vidim da bi to bilo uzaludno. A i ne znam forum o čemu, jer sva polja su pokrivena. Ako ima potrebe, mogu staviti... jedino bi trebao neke sugestije za forum - o čemu bi to trebalo biti? RC foruma ima dosta, znanstvenih isto... ostalo ne bi stavljao, ono gdje ja nemam pojma, na primjer poljoprivreda. Ako je oko elektronike, znanosti, letenja... možda. Na engleskom ili hrvatskom?! Puno nepoznanica ima...

A što se tiće novaca, evo danas sam baš otvorio Patreon kampanju: https://www.patreon.com/MilanKarakas
Vidim da se svi već otimaju tko će prije donirati... eh...

LP,
milan
---


Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #4
Ti na letačkom forumu pitaš kakav bi forum trebao otvoriti? ;)

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #5
Ti na letačkom forumu pitaš kakav bi forum trebao otvoriti? ;)

Pa vidi... ovaj forum dobro "posluje", tj. ima dosta korisnika. A ako ja sada otvorim neki svoj, paralelni forum. Dali bi to imalo smisla? Ako, da onda nema frke. Otvorit ću, samo ... koja kategorija, potkategorija?!

LP,
milan
---

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #6
Ma samo mi je smiješno :D
Po meni nema smisla, forumi su nažalost poprilično zastarjeli (čitaj nisu u vrhu popularnosti trenutno) a i forumi se najbolje pokreću preko ekipe, tipa 10 ljudi tjunira Alfe pa otvore forum, pa dođu drugi Alfisti jer imaju pitanja pa tralalalla.


Ovako random nešto otvorit mislim da jako teško prolazi...recimo Oscar Liang (jedan od najpoznatijih tutorial makera za male multije) je napravio forum i ima odlične marketinške poteze ali forum je još uvijek poprilično mrtav. Zašto, nemam pojma 8)

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #7
Taj AD BLOCKER  je dobar za stara i spora računala i naravno spore internetske brzine ;) .Brže  se stranice otvaraju i još dosta toga. ;)

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #8
bez adblockera ne mogu živit, iskaču mi reklame iz svakog vraga na portalima, ovako ništa mir i tišina.. a da YT ne pričam reklama prije videa reklame u toku videa..

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #9
Ja sam do sada samo na jednoj stranici naisao na cviljenje o adblockeru a vjerujem da će toga biti sve više i više.
Ali svakako me zanima što koristiš da sada ne gubim vrijeme istraživajući. Hvala!
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #10
Ja imam ABP (Adblock plus) i spasio mi živaca more!!! Najgore što pola sata tražiš gdje su sakrili onaj X za zatvoriti oglas :'( Na net.hr više ne idem jer mi nepada napamet ugasiti ABP, mislim da su više oterali čitatelja  s tim reklamama nego dobili, ili se možda varam ali moj stav je takav!
Ako ima neki bolji program od ABP a vjerujem da ima, može prijedlog za isti?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #11
Kad ugasis onda je to samo za tu stranicu , druge rade normalno


sivo ABP ugasen
crveno upaljen (poruke su koliko ima reklama)

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #12
Ad block ne gasim ... internet je puno ljepse mjesto s njim :)


A sto se tice para za forum, vec sam davao nekakve ideje pa nisu zazivjele :)
Jos uvijek sam za te ideje ili jednostavno donate gumbic - svako po mogucnostima, par dolara godisnje i bok ...

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #13
covjce pa niko ne trazi da ugasite ABP to bi bilo totalno retardirano


samo na flyfreku da ne radi . Bolje je za sve (jako jednostavno)


Zasto komplicirate


vidi sliku probaj pa javi


Disable :on this site

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #14


Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk