Skip to main content

Topic: Air Cargo Challenge 2017 (Read 5780 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Air Cargo Challenge 2017


Dragi članovi foruma,


Hrvatska udrudga studenata zrakoplovstva s fakulteta strojarstva i brodogranje u Zagrebu je organizator natjecanja Air chargo challange 2017. Više o natjecanju možete vidjeti na službenoj stranici natjecanja acc2017.com. Natjecanje se odžava  8.8. do 11.8.
U razdoblju 9.8. do 11.8. na Aerodromu Lučko na modelarskoj pisti će se održati letački dio natjecanja.
Za ta tri dana koji ce biti na aerodromu Lučko, trebat ćemo volontere za razne stvari (redari, spikeri, suci itd.), pa ako imate volje, javite mi.
Ako trebate smještaj u Zagrebu za tih par dana, rješit ćemo u hostelu sa natjecateljima. Ručak na aerodromu je osiguran  kao i neograničene količine vode.


Javite se ako imate pitanja.



Odg: Air Cargo Challenge 2017

Reply #2
big like  :)
dx9-xd8-gobac630

Odg: Air Cargo Challenge 2017

Reply #3
Izgleda da je na FSB-u početkom kolovoza vrlo živo.  :)

Odg: Air Cargo Challenge 2017

Reply #4
Svaka cast Bubi na fotkama i organizatorima na ovome svemu, izgleda fino!


Kaj je sa ekipom iz Valencije? Decki ne znaju pegat malo :D


Odg: Air Cargo Challenge 2017

Reply #6
Prvo sam se umorio dok sam pregledao sve slike, već standardno visoke kvalitete.  :) Bubi kapa dolje.
Koliko vidim, netko se bogme naradio oko pripreme i organizacije. Stvarno dobro izgleda. Žao mi je da nisam u Zagrebu.

Odg: Air Cargo Challenge 2017

Reply #7
A zato je bio izdan NOTAM za Lučko, ja sam mislio da su neke multirotor pizdarije. Ovo je mrak  :)
MAK Zapad


Odg: Air Cargo Challenge 2017

Reply #9
Predobro.
Gdje je nabavljena mreža?
Tnx
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: Air Cargo Challenge 2017

Reply #11