Skip to main content

Topic: Kvalitetne 1S LiPo baterije za micro dronove - prodaje li tko? (Read 2459 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kvalitetne 1S LiPo baterije za micro dronove - prodaje li tko?

S obzirom da je na mylipo.de enormno skupa postarina (zbog EU zakona o transportu opasnog tereta), a htio bih nabaviti par kvalitetnih 1S 3.7V LiPo baterija za mikro dronove, da li netko prodaje?
Po razmunim cijenama, naravno...  ;)

Zanimaju me kvalitetne - dakle ne Eachine. Boldclash itd. marke kojih imam dovoljno (i nisu bas neke kvalitete ni sto se "puncha" tice, a niti trajnosti), vec neke bolje (Gensacce, Tattu, Mylipo itd.). I takodjer, ne trebam "stick" tip za tiny whoop - trebam obicne, "gumica" formata, s MCPX ili Losi konektorima, s 220mAh 25C i vise (260mAh 30C mi je optimum)... Moze li se tako nesto pronaci u HR uopce?

Odg: Kvalitetne 1S LiPo baterije za micro dronove - prodaje li tko?

Reply #1
Laser Racing Drones


Odg: Kvalitetne 1S LiPo baterije za micro dronove - prodaje li tko?

Reply #3
Vidim da od 1S baterija imaju samo tiny whoop tip s MCX konektorom - a kako sam napisao u prvom postu, bas te ne trebam, vec upravo "klasicne" 1S i to s Losi/Molex ili MCPX konektorom... Zbilja nitko ne prodaje tako nesto u HR? :(


Odg: Kvalitetne 1S LiPo baterije za micro dronove - prodaje li tko?

Reply #5
To je Losi/MOLEX konektor. Bolje bi mi pasao MCPX (to je onaj cetvrtasti kao i MCX, ali malo veci), ali moze i ovaj. Format baterije je OK (oblik).

Samo sto je, cini mi se, ta baterija koju nude neka noname, a takvih imam hrpu - a upravo zato i trazim neke kvalitetne...