Skip to main content

Topic: zeRO build logs - Mirage III, F-18, Funtana, Flyjet, Extra 300, Mig 21 HRZ... (Read 40568 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mirage III rs, F-18

Reply #30
Super izgleda ide li u Blue Angels skin ili US NAVY!! :) :) :)
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: Mirage III rs, F-18

Reply #31
bravo, bravo!

kabina je 5+


Odg: Mirage III rs, F-18

Reply #32
Jako dobro, super izgleda, jedva čekam da nabacimo zajednički let.

Odg: Mirage III rs, F-18

Reply #33
ja bi ga obojao u zeleno ;D

Odg: Mirage III rs, F-18

Reply #34
Nice ;D ;D ;D
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm


Odg: Mirage III rs, F-18

Reply #36
Eto...čudno no nije mi se dalo skidati svaki detalj s pravog aviona   ;)



lp,
Marko

Odg: Mirage III rs, F-18

Reply #37
brao!

Odg: Mirage III rs, F-18

Reply #38
Imam novog favorita - F-18! Osim što jako lijepo leti, ovo mi je 1. model u samogradnji gdje je CG podešen točno u mm, o trimanju da ne govorim. Točno kak je zamišljeno tako i leti. Ja zadovoljan i spreman za sljedeći projekt. Video materijala imamo nešto malo, treba ga posložit, pa ću ga stavit.

lp,
Marko

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana...

Reply #39
Jedna novost iz moje tvornice, nakon par pushera, konačno jedan traktor  :) želja mi je bila poigrati se i naučiti nešto s akrobatom pa je iz tog razloga nastala - Funtana. Planovi su original s rcgroups-a, nešto je doradio jedan kolega modelar iz Poljske dok sam nešto svojeg i ja nadodao, npr. kfm4 profil koji se pokazao odličan za sporo letenje. Maiden je bio, leti odlično, možda malo presporo za moj ukus (9x4.7sf na 1200kv)...



lp,
Marko

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana...

Reply #40
Uh, avion je zakon , vidjeli ga jučer u akciji i model ima odlične letne sposobnosti. I još je lagan ka' pero. Dva čevapa (palca) gore!

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana...

Reply #41
mislim dečki kako ste vas dva počeli sa izgradnjom HobbyKing je dobio opasnu konkurenciju!!!
SVAKA VAM ČAST

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana...

Reply #42
svaka pohvala za uradak ,tak se rade depronci 8)

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana...

Reply #43
svaka čast  :) vrlo lijepo odrađeno
kad se stigne ubaci kakav video..

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana...

Reply #44
Hvala na pohvalama  :) :) Nadam se kraju ovom ludom vjetru koji puše ko blesav, treba to još iztrimat kak spada jer svi modeli koje sam do sad napravio ne vole vjetar (jer su prelagani  :D). Video svakako!  ;)

lp,
Marko