Skip to main content

Topic: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo (Read 18274 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #30
Ma totalna je fora video!
Koja pločica? Koja kamera?

HK-KK ona prava od 15 baksa i gopro hd, ostatak znas:)
em nije miran koliko treba (plocica), em mi se nije dalo aploudat 2gb pa sam ga malo previse zgnjecio...
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #31
Znam, znam, zato nisam ni pital :)
Ma da motore i propove izbalansiraš u picinu dlaku garant bi to bilo još mirnije :) "HK-KK ona prava od 15 baksa" for the win, budget elektronika je budućnost :D
Fakat dobra snimka za male pare, meni se sviđa :)
MAK Zapad

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #32
Znam, znam, zato nisam ni pital :)
Ma da motore i propove izbalansiraš u picinu dlaku garant bi to bilo još mirnije :) "HK-KK ona prava od 15 baksa" for the win, budget elektronika je budućnost :D
Fakat dobra snimka za male pare, meni se sviđa :)

Sve je bilo dobro dok nije kvad kilu presao, onda se pocela blesirat, trzat i malo na dupe hitat, a ni vrucina joj bas ne lezi izgleda:D Morat cu investirat u bolju elektroniku, a i vece(teze) mi se nekaj radi :)
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #33
Jel ima koga u Lukarišću sutra ujutro? Navratio bih isprobati nove batke i setup na jedrilici jer nesmijem popodne. Da mi nebude predosadno samome...  :)

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #34
Da pitam ovdje...Ima li koji zagriženi heli letač, da mi pomogne oko setupa Solo pro V2. Ja sam novi sa helićima...Po mogućnosti tu iz DS?

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #35
Da pitam ovdje...Ima li koji zagriženi heli letač, da mi pomogne oko setupa Solo pro V2. Ja sam novi sa helićima...Po mogućnosti tu iz DS?

dodji ovaj vikend
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #36
Fala, tu i leži problem jer nemrem baš odlazhit na pistu nažalost. No nema veze, letim ga već dva dana i snalazim se pomalo.

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #37
Evo slika od prošlog vikenda, na žalost tek sada zbog pretrpanog tjedna.
Neke su na žalost ispale mutne, jer sam morao ručno fokusirati a nije da sam profesionalac :) Osim toga, bila je večer i svjetlo me isto mučilo.
Download na linku niže, oprez! (cca 700mb).

http://dl.dropbox.com/u/45276713/Lukari%C5%A1%C4%87e%20-%208.7.2012.zip
kosim...

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #38
da li ima tamo asfaltirane piste

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #39
Nažalost ne ali je dobro pokošena pista dužine 150m!
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #40
superiška

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #41
Evo ekipa modelarska pista "Martinska Krila" je ponovo u funkciji pokošena poravnate neravnine, zahvala ekipi koja je pomogla da se to omogući!
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #42
Evo danas nam je u gostima bio kolega Saša Pečinr sa svojim Sbachom i malo pokazao kako se leti!
video 2013 09 22 14 25 20
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: Nova mjesto za letenje "MARTINSKA KRILA" Dugo Selo

Reply #43
Mali tipfeler kolega Saša Pečinar
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm