Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 90185 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kanal preljevnica

Lokacija je ok, nama dosta blizu isto tako da vjerujem da će i tokom tjedna biti popodnevnih letova. Sava i jankomirski most su dovoljno daleko da se npr moj avion 120cm već jedva vidi kada je tamo, jedino to strujanje zraka uz nasip može biti čudljivo tako da je slijetanje zapravo bolje na gornji plato...


Inaće, naša originalna lokacija je par min od tamo, prijeđe se jankomirski most i siđe dole, s unutarnje strane nasipa po tvrdom makadamu 3km do motela Plitvice i tamo je područje bez ikakvih prepreka sigurno 500x500m, prednost je što nismo primjetili nikakve turbulencije, Sava se niti ne vidi, ima i trave i utabanog zemljanog puta, a čak i popločen komad i pošto nema prometa niti građevina mogućnost štete 3.osobi je nikakva...



Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #1
Joj kojih odlicnih par sati..malo helic i konacno da i ja probam tog Zagija..doduse letio sam Pongrinog jer nisam mogao upariti prijemnik, moram vidjeti jel novi ESC serucka ili je prijemnik kihnuo. Sve u svemu osjecaj je super! Zagi dusu dao za praznjenje baterija kad se skrsi helic i glupiranje u zraku  :D :D..Pongra i ovako javno jos jednom hvala!

Do letenja  ;D
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #2
ah taj zagi.... sad i mene pali da jurrriiiiiiim onak
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #4
hahahaa samo da to donesem babi doma, moro bi se preselit u onaj njegov hummer...
vis vis... sad kontam, nije lose... :D
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #5
Pa standardna fora, ja kupio al nesmijem doma dofurat. Makar bojim se da im sad već postaje jasana naša koncepcija...  :D

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #6
bez dokaza mogu pjevat borbene :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #7
A dokazi netragom nestaju nakon 1. leta ionako...  :-X

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #8
spoj tvrde zemlje i opake sile G
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #9
Tako je, fuzija leteće naprave s majčicom Zemljom  :D
MAK Zapad

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #10
Ma mislim da bi mi super letili da nema gravitacije...


Sent from my jaTelefon using Tapatalk

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #11
polako visibabe cvatu ima li kakvih naznaka za kakvim masovnijim dolaskom ovu subotu ???
 naravno na Jankomir  kod King Crossa..

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #12
znaju se dva redovna opadaca s visina :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #13
znaju se dva redovna opadaca s visina :)

ajde ajde ide to tebi super.. čisti gušt je bil cesnu gledati
a događa se svašta jbg. to je sastavni dio hobya
a čak i nije tvoja greška..

ja od sutra pripremam extru pa sam tam sigurno
a ako bude stvarno kak najavljuju lijepo vrijeme dođem i s još jednim modelom

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #14
imam i ja nes u planu. ;) sad bumo vidli, malo je velko za tu lokaciju. al imam i jos jednog aduta kojeg sastavljam
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe