Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 90171 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #31
ja oreslozio yak. sam sam si kriv kaj je danas onak sletio.
slon brzopleti ne razmislja, nosac nitro motora je isto dug ko nosac brushlessa zbog nosa aviona. zato je bio jaaako tail heavy.
ugl, i cessna i yak su spremni a suhoi ceka premieru...
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #32
da,dosla u komadu i otisla u komadu..huraaa..za pilota,a to nisam bio ja..no budem..kad narastem hehe

ugl,poslusao savjete i cijelo popodne i vecer si je slazem..i upravo sam sve zgotovio..ojacao je vrucim ljepilom, preslozio i ojacao kotace te ih izravnao i ucvrstio pa je sada punooo stabilnija cak i kad je bacim na kotace, sredio serva tj pomaknuo elevator do kraja na servu i ono najvaznije poigrao sam se s tezinom nosa..lijepo vagica i polako gram po gram..cca 65g sam dodao, lijepo to rasporedio po nosu i sada fino mrvicu visi na nos kako si mi pokazao..

ajme kako jedva cekam subotu...vrijeme molim da se urazumi

cy@ i fala na prvom letu..bilo je lijepo vidjet cessnicu u zraku ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #33
kompa no frx. samo da ne ubijes avion bzvz, preslozi simulator kak sam ti reko i pili do nedelje jos koj sat. sad ti je rutina kriva.
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #34
bravo lori to je sve pet i mi se spremamo ... manje više sve je tu a  možda i bude kaj više se do subote stiglo pripremiti...
pokušavam i još jednoga nagovoriti da ponese jedan lijepi 3d model  :D :D možda i upali ...
nažalost ostali smo bez profi fotki , Mirac nam je prezauzet  :'( :'(  izgleda da je u okovima  :D :D :D

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #35
ma no frx, potrudili bumo se sami kolko mozemo. glavno da bu 5 pilota. kakvih takvih. ja nosim 3 modela, bm 1 ili 2, robi i pongra svojih par komada, super jura koj cita ovaj forum a poznam ga s motora, gradanin sa cessnom, zaboravio sam nik, al covjek od kojeg sam uzeo yaka ima par modela i dolazi ak ga posao ne zezne. mozda bruno iz mak tresnjevka dode.... ugl mogli bi se nac u nekom konkretnom broju. a sve spontano
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #36
ma ne brini za komande..moram priznat da sam i sam zazujo kad sam upalio fms i vidio takve komande no rekao valjda to tako mora biti i zapravo sam se tada mucio i otkrivao kako letjeti.

no sada sam sredio komande i ojla odmah mi se vratilo iz glave moje dosadasnje virtualno letenje svega i svacega..pogotovo helica/aviona u battlefield serijalu (nije ni priblizno pravom no imam uvjezbane ruke za takve komande a letenje je tamo isto kao u fmsu tako da imam stotine sati iza sebe-wespen zna,zajedno se druzimo i igramo godinama...jer ako profuram onu letecu rusku tvrdavu od helica kroz kubra dam cijevovod onda se ne brinem da cu moc i cessnicu vojzat naokolo).

tako da ne brinem brigu jer su mi ove komande ko urodene...jedino se bojim kako cu se snaci s avionom tj koliko cu trebati dok ne ulovim grif o njegovim mogucnostima..na fmsu letim i sletim bez beda..os s gasom bez ovak onak kako god..no brrrrr kak bu to zgledalo za praf neznam..al sam hrabar smedi dabar zuta ptica vjeverica  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #37
Ja dođem trabunjat i zajebavat se ko po inače, niš letnog nemam  :D
A možda mi stari da nekaj da malo pilotiram :)
MAK Zapad

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #38
Ja otkrio da mi prijemnik radi bez greske, 3 baterije ispraznio i sve 5...


Sent from my jaTelefon using Tapatalk

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #39
eto svi puni volje! to se trazi! super! sto se tebe gradanin tice, mozes ti letit pa ak ti bude nervozna, ja ti ju sletim. no frx
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #40
eh da ste mi blize  :'(
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #41
evo javil mi se jedan kolega i stiže sa dva modela  :) :)
malo po malo i bude nas se nekaj skupilo



Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #44
Bok!

I ja sam u početku tamo letio (dijagonalno od king crossa), no u zadnje sam vrijeme počeo letjeti tamo iza crkve u Prečkom...Tamo mi je bolje jer nema autoputa blizu, ali opet, nekad zna biti dosta šetača pasa....

Kad ćete letjeti sutra? Kakav je teren za polijetanje/slijetanje? Imam neki model s kotačićima, pa da ga isprobam.... A imam i Mig7 nitro, spreman za let, ako bude toplo...(iako radi i na -1)...

Tomislav-.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7