Autor Tema: Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica  (Posjeta: 33827 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zeRO

• Čakovec R/C Flying group
  • Profi letač
    • Čakovec R/C Flying
Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica
« u: Lipanj 16, 2012, 08:42:27 prijepodne »
Eto, na nagovor kolega, moram jednostavno ovdje otvorit temu jer budu me izbobardirali zakaj nisam  :D

S obzirom da u Čakovcu i neposrednoj blizini ima nekoliko mjesta na kojima se leti i ekipe s kojom se još nisko "udružili", a namjera nam je da se svi skupa spojimo, letimo i družimo se. S tim ciljem je i pokrenut, ajmo tako reć, Čakovec R/C Flying, nije ovo sad neka udruga ili registrirana djelatnost, ovo je više naziv i znak motivacijske prirode :) Stoga, ukoliko nitko nema ništa protiv, u ovoj temu ćemo djelit fotke i video materijal s našeg malog prostora gdje letimo (Južna zaobilaznica u Čakovcu / izlaz Ivanovec)

Više detalja na našoj web stranici:
http://www.ck-rc.org

Facebook grupa:
http://www.facebook.com/groups/355198541209553

Inače, osobno sam počeo ovdje letit tj. vježbat na samim počecima (ožujak 2011.) jer mi je taman za vrtom, kasnije mi se pridružil kolega zrodi i hvala Bogu, on se priviknul na "uvjete" ovdje :D Uz manji niz okupljanja, prvo pravo imali smo taman za kraj 2011. i početak 2012. dakle 31.12 i 1.1.

Lp,
Marko
« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2013, 08:57:01 prijepodne od zeRO »

Offline zeRO

• Profi letač
    • Čakovec R/C Flying
Odg: Letenje u Čakovcu
« Odgovori #1 u: Lipanj 16, 2012, 08:46:36 prijepodne »
Malo slikica i video materijala iz arhive (da se uskladimo s aktualnim datumom)  ;)

31.12.2011. / 1.1.2012.

Nek vas ne zbuni naslov videa..jednostavno smo se našli i imali sreće da se skupilo i nešt publike i zainteresiranih pa je sve skupa bilo zanimljivije, meni osobno draži dio od samog letenja.

22.1.2012.

lp,
Marko

Offline zeRO

• Profi letač
    • Čakovec R/C Flying
« Odgovori #2 u: Lipanj 16, 2012, 09:26:26 prijepodne »
11.2.2012.

16.3.2012.

Početak proljetnih maiden-a  ;)

21.4 - 1.5.2012.

Novopočeni kolega ima svoje prve letove  8) | prvi posjet kolege Davora Balažića  8) | letenje za 1.maj

lp,
Marko

Offline zeRO

• Profi letač
    • Čakovec R/C Flying
« Odgovori #3 u: Lipanj 16, 2012, 09:27:59 prijepodne »
Ovdje smo počeli raditi i video materijale onako, sa strane  ;)

lp,
Marko

Offline zeRO

• Profi letač
    • Čakovec R/C Flying
« Odgovori #4 u: Lipanj 16, 2012, 09:48:44 prijepodne »
15.5.2012.

Košnja "piste", druženje, maiden Flyjet-a itd.  8)

27.5.2012.

Posjetila nas je vesela ekipa iz Hodošana  ;)

7.6.2012.

Ivica para nebo s joticom | Posjetil nas je kolega Dejan, dan kad po prvi put s naše "piste" polijeće i qvad  ;)

lp,
Marko

Offline zeRO

• Profi letač
    • Čakovec R/C Flying
« Odgovori #5 u: Lipanj 16, 2012, 10:05:48 prijepodne »
I zadnje veće druženje smo imali jučer. Na žalost, nisam stavio sve slike iz prijašnjih aktivnosti s livade (a bilo ih je) jer dosta toga nismo ni pofotkali (uvijek smo dva ili tri na livadi, još ako svi letimo, nema tko fotkati)...  :D

Moram zahvaliti kolegi Dejanu koji je svojim novotarijama, modelima, ali i znanjem jedno ugodno i potrebno osvježenje u našoj maloj ekipi. Ne samo da nam je demonstriral letenje qvadom, bilo je tu još dosta toga, od 3D letenja do letenje po noći - uglavnom, ideja na pretek ;)

Potrudit ću se da budemo ažurniji po pitanju događanja ovdje kod nas, naravno, svako veće planirano okupljanje bilježimo na web stranici, pa ako ste usput, navratite  :) Do idućeg javljanja,

lp,
Marko

Offline zrodi

• Pravi letač
« Odgovori #6 u: Lipanj 16, 2012, 11:29:08 prijepodne »
Leta se svaki vikend u Čakocvu, polako se okupljaju ljudi i zabaf je uvijek. Evo i par slika od nedjelje 22.01.2012. Vjetar je bil zabavan , ali se nismo dali omesti....

Ima još toga, spucalo se cca. 260 fotki i snimalo se... Moj F14 nije na snimkama jer sam bil iza objektiva :)

Offline zeRO

• Profi letač
    • Čakovec R/C Flying
« Odgovori #7 u: Lipanj 18, 2012, 12:23:50 prijepodne »
Danas je bio jedan od onih dana kad nejde sve po planu, dobro smo krenuli, a na kraju.. :'( no ima i dobrih stvari..FPVRaptor je recimo to tako konačno u funkciji, čeka se samo FPV oprema...s druge strane, isprobali smo i nove PAN TurboThumbs nastavke  :D :D

lp,
Marko

Offline belovic

• Profi letač
« Odgovori #8 u: Lipanj 18, 2012, 02:57:47 poslijepodne »
Jedni decki iz CK-a zamolili su me ako jim mogu natrimati i poletjeti avioncic pa me zanima kakva je procedura koristenja Vase livade na zaobilaznici? To bi bilo sutra tj. u utorak oko 18.30h, a usput bi malo ispuhao prasinu na mojem Atlantisu...  ;)

Unaprijed zahvaljuem, Ivica
Mrzim depron :(

Offline zeRO

• Profi letač
    • Čakovec R/C Flying
« Odgovori #9 u: Lipanj 18, 2012, 03:32:57 poslijepodne »
Procedura je da se spustiš po makadamu (na desno) prije Ivanovca, prođeš prvi "zavoj" i parkiraš na pokošenoj travi pri poljskom puteljku koji vodi do "stola i klupice"  :D i to je to, ja sam odmah preko doma pa brzo detektiram ako netko leti i dođem pogledat i pozdravit, hehe  ;)

Hint, livada je hardcore, iako je pokošena, teško je poletit avion direkt sa zemlje, jedino bacanje iz ruke  :)

Uglavnom, mi smo ionako gotovo svaki dan tamo (podvečer, pogotovo kad nema vjetra)  ;) tak da, nemaš frke Ivice, samo dođi, bit će nam drago  :)

lp,
Marko

Offline belovic

• Profi letač
« Odgovori #10 u: Lipanj 20, 2012, 01:29:47 poslijepodne »
Zahvaljujem deckima na ustupljenoj livadi i ugodnom drustvu  ;) Pokosena travica u puno boljem je stanju da bi je zvali "hardcore", a cak se i Cesnna sa malim kotacima tu ugodno osjeca...    :D
Unatoc blizini glavne ceste, odgovornim letenjem na juznom dijelu polja moze se  bezbrizno uzivati, a najbolja stvar su "stol i klupica " za pripremu te odmor  8)

Svakako budem jos navratio a dotad pozdrav ekipi!
Mrzim depron :(

Offline zeRO

• Profi letač
    • Čakovec R/C Flying
« Odgovori #11 u: Lipanj 20, 2012, 02:22:49 poslijepodne »
Bumo se potrudili da sljedeći put osim "stola i klupica" bude i tenda, a i nešt za spiti si (a da nije voda)  :D Sad znaš di smo, vidimo se prvom prilikom.

lp,
Marko

Offline dado1980

• Početnik
  • *
« Odgovori #12 u: Lipanj 20, 2012, 03:53:48 poslijepodne »
svaka čast Marku i ekipi.
izrasli su za godinu dana u prave znalce.
mislim da je vrijeme da osvane taj klub sa Markom na čelu pa da više mladih međimuraca uživa u ovom sportu..........

Offline zrodi

• Pravi letač
« Odgovori #13 u: Lipanj 20, 2012, 04:12:14 poslijepodne »
Je Marac, vrijeme je. Tko je za nek digne ruku (moja je f zraku)!!!!

Offline dado1980

• Početnik
  • *
« Odgovori #14 u: Lipanj 20, 2012, 07:04:52 poslijepodne »
moja je također u zraku
no kolega zrodi sve ostale značajne funkcije budu pripale tebi!!!!!
jer koliko ja znam TI si znalac i pol kaj se tiče ovog sporta