Skip to main content

Topic: Pokažite svog ZAGIA (Read 52846 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #45
Lijepi Zagi-ći :) ,jel ovaj veliki dobar za jedrenje ili?Malo podataka i dojomova o njemu :)

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #46
Lijepi Zagi-ći :) ,jel ovaj veliki dobar za jedrenje ili?Malo podataka i dojomova o njemu :)
Oba su predviđena za jedrenje a mogu i pojuriti. Po neki put imam osjećaj da je manji čak i bolji za jedrenje. Veći teži 730 gr. s baterijom 3s 2200 mAh, motor je 50 gr. 2200 kv, elisa 7x4 i servači od 9 gr. Krivo sam naveo raspon manjega, nije 120 nego 130 cm. Težina mu je 495 gr. s baterijom 3s 1500 mAh, motor 1900 kv, elisa 7x4 i serva su 9 gramska. Veći ima remenjače dok manji nema, ima samo letvicu kod motora. Na rubovima je zalijepljen selotejp, presvučeni su prozirnom folijom i selotejpom u boji na završecima. Štedio sam na materijalu  :)  kako bi bili što lakši i za sada dobro funkcioniraju. Imaju po par tvrđih prizemljenja ali bez većih oštečenja. Zadovoljan sam njima jedino želim napraviti još lakšega zagića raspona između 120 i 130 cm.

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #47
Zagi by Ico & Stoja
120cm, ESC 40A, 7x6 propeler, baterija 3s 2200mAh
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #48
zagi

krila by plavi

raspon 110 cm

setup klasika, 2200 kv, 40A esc, batka 2100 3s prop 6x4 (onaj sa hk-a koj ije ustvari 6x5 :)   ) ili 7x4

sad nakon skoro 3 godine i jednu godinu što stoji na ormaru, crveni selotejp se počeo lagano odljepljivati, ali je još ok, crni odozdo se super drži, a ovaj prozirni moram ponoviti

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #49
naravno, vidljivi su tragovi uporabe :)




Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #53
Ajmo ljudi Zagi-e na sunce,radim jedan foto album gdje su samo Zagi krila pa bi dobrodošlo da slikate i pokažete svoje Zagi-će ili Zagia.A ujedno i da drugi vide koliko je šarolikih i zabavnih Zagia imamo u Zagi Wings svijetu u Hrvatskoj i šire.Hvala,može i slike na privatne ili moj E-mail ako neželite u javnost.
E-MAIL:mariomtstyle@gmail.com

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #54
Fpv Long Range 1.6

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Leti samo leti :-)

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #55
Odličan Zagi,wingleti su mi zakon 8) , a još bolja i lansirna rampa ,malo plastičnih cijevi i eto,super stvar.Ide u album koji ću kada se sakupi dovoljno materijala objaviti. ;) :)


Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #57
Dajte ljudi :) .Toliko članova foruma a jedva se 20 slika Zagi-a  skupilo,znam da skoro svaki ima Zagi-a onda ga slikajte,nije teško :D ;) i nije da vas nagovaram ali ipak vas nagovaram,stavite slikice.Pozdrav :)

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #58
Eto ti ga na!



Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #59
Par starih fotki...