Skip to main content

Topic: www.multirotor.hr (Read 58563 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: www.multirotor.hr

Reply #15
Lajk! :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: www.multirotor.hr

Reply #16
da li postoji sansa da se pojave Turnigy,Rhino,ZIPPY baterije  i jos neki motori osim RCTiger motor
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: www.multirotor.hr

Reply #17
uhuuhu... sretno ....
imaces kupce i iz bih, narocito za karbon :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: www.multirotor.hr

Reply #18
Bravo!!! Konačno u HR da se uz Pluramaks otvori tako nešto, mislim da će potražnje biti i iz HR, BiH, SLO, SRB...
Ponuda vam je pun pogodak.
Baterije - uvijek tražene
Elektro modeli od stiropora (Easystar) - također pun pogodak, to su najtraženiji modeli
Elektronika, ESC-ovi, brushless motori... - uvijek treba
Multicopteri - mislim da je sad fakat pravo vrijeme za ponudu multicoptera i FPV-a jer im potražnja drastično raste, to su letjelice 21 stoljeća
građevni materijal poput carbon cijevi - da ne govori kolko je potrebno kod samogradnje, još samo dajte u ponudu balsu (ima u Pevecu) i par vrsti stiropora i to je to.

Samo naprijed, čim uđemo u EU samo proširite ponudu!

Odg: www.multirotor.hr

Reply #19
Ovako, sta se tice baterija iskljucivo radim sa gensace, nema potrebe za zippy,turnigy itd jer najveci je problem dostava vece kolicine iz kine pogotovo...
Motori ce biti još nekih proizvodaca u sljedecih mjesec-dva, isto i regleri,propeleri i taj sitni materijal tipa konektora,zice...
Vec sam napisao gore, karbon cu naruciti ovih dana odmah,ove stapice,cijevcice ili sta vec

Odg: www.multirotor.hr

Reply #20
Elektro modeli ide Robbe,Multiplex i jos neki kinezi...
Cekam trenutno ove iz Aligna da se jave sa dealer cijenama i ostalim detaljima.

Odg: www.multirotor.hr

Reply #21
Hvala Bogu....samo naprijed...konačno kada zagusti mogu naručiti , a da ne maltretiram kolege..Davore hvala  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: www.multirotor.hr

Reply #22
Dobar potez .Imat ćeš dobru mušteriju  kod mene .Čekam povratni kod za registraciju


Odg: www.multirotor.hr

Reply #24
Evo kolega,

registrirao se :)
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: www.multirotor.hr

Reply #25
Ajd bas mi drago da imam podršku, trudit ću se proširiti ponudu uz što prihvatljivije cijene za modelarski puk u hrvata  ;)
Evo stigla tura iz RCTigera danas, jedan dio narudžbe, jebote ni kinezi ne stignu raditi koliko je potražnja  :D
Evo par fotkica, ove elise njihove za multiće su perverzija kako izgledom tako i cijenom, očito opravdavaju i jedno i drugo...zadnja fotka gimbal motoric 2208

Re: www.multirotor.hr

Reply #26
;)
Kako ide placanje ( kredit, kartice, pouzecem, pp, itd )

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: www.multirotor.hr

Reply #27
virman,kartice,pouzecem...ovo na rate je u pripremi ;)  isto ko i paypal

Odg: www.multirotor.hr

Reply #28
Su javili kaj iz Aligna? Kaj planiras, mislim cisto me zanima oce li biti ponuda i za helikopterase  :)
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: www.multirotor.hr

Reply #29
virman,kartice,pouzecem...ovo na rate je u pripremi ;)  isto ko i paypal
Imam 2 kartice koje rijetko koristim, jedna bijela i jedna narančasta...neka čudna banka ...HZZO piše, jel to vrijedi šta ?  :D



Ma šala, bitno da se može uplatiti internet bankarstvom...a ako bude i PayPal, bit će super, onda mogu i na rate (sa Visom clasic preko Paypala ide i na rate, isprobano)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.