Skip to main content

Topic: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu (Read 115972 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #256
Ovim putem zahvaljujem  kolegi ddark na izvršenoj transankciji.Bio je točan  i pedantan....a ovo zadnje posebno cijenim jer je korišteni predmet kao ''novi''.
Veliki pozdrav  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #257
Ovim putem zahvaljujem  kolegi ddark na izvršenoj transankciji.Bio je točan  i pedantan....a ovo zadnje posebno cijenim jer je korišteni predmet kao ''novi''.
Veliki pozdrav  ;)

Kaj si uzeo DLGa?!

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #258
Ne dragi Dag , nego QV2PRO....Pozdravljam te i postaj koji filmić...ti znaš da sam ja ''umjetnička'' duša... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #259
Ne dragi Dag , nego QV2PRO....Pozdravljam te i postaj koji filmić...ti znaš da sam ja ''umjetnička'' duša... ;)


[emoji23][emoji23][emoji23] budem budem! Trenutno sam malo u praznom hodu zbog opreme koju cekam izvana...

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #260
Htio bi pohvaliti kolegu experthr povodom odlične kupovine motora,esc-ova i poklonjenih propelera. Još sam i neočekivano dobio free shipping  :)


Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #262
Neki govore da  bi trebalo ugasiti naš forum... :( ...Svatko ima neke opravdane razloge,a ja imam dobar motiv i želju da ovaj forum traje dugo dugo .Između ostalog evo zašto u kratkoj   priči.
Danas sam dobio preporučeno pismo Zg- carine da im pošaljem podatke o mojoj kupovini jednog  RC modela iz Kine (naravno radi carinjenja),jer ako ne, oni će paket vratiti pošiljatelju u roku osam dana.Našao sam se u čudu jer nisam znao što i kako...ovo mi se dogodilo  prvi put i naravno..... pozvao sam Dr.Toma. ''Uhvatio'' sam ga taman nakon operacije i još je trajala gužva i neki stručni razgovori ....ali to ga nije spriječilo da u roku 5 minuta, preko Team Viewer-a ,riješi moj problem.Hvala Tom od srca  8)
Note: Iskreno ne znam što bi, i kako bi, da Toma nisam upoznao baš na ovom ,našem i Wespenovom , forumu  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #263
Danas mi je stigla Dinogy grafenska baterija od  laserprom@gmail.com .Uredno zapakirana i prima kvalitete.Moja preporuka je da kupujete kod kolege Zlatka-Lasera,jer su cijene prihvatljive a usluga veoma brza. 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #264
Znam da Laseru ne treba reklama,ali želim istaći njegov profi odnos prema kupcima.Danas su mi stigli quad propeleri (hitna pošiljka) jer je Zlatko bio zauzet u Osijeku.Lijepo je poslovati sa normalnim i dobro odgojenim osobama...Hvala Laser  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #265
Zlajkana za predsjednika!!!

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #266
Potpisujem ovo što je "Remote" napisao.
Laser (Zlatko) stvarno svaka čast, brza isporuka (prekjučer naručio batke, danas već letim sa njima)
Cijena super prihvatljiva.