Skip to main content

Topic: Pokažite svog ZAGIA (Read 52639 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #61
Ovo je 900tka. Brijem da manji od tog nema puno smisla za fpv jer je steta letit bez mobiusa a na tak laganom modelu to ispadne podosta tezine sve skupa. Zapravo sam se zaribal, trebao sam xiaomi ugradit umjesto mobiusa... Sad sam ugradio umjesto ove kamerice PZ i sad mogu i 4s puknut u njega. Motor je od minija, esc od minija, prop od minija. Hahaha iskoristio sam rezervne dijelove...

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #62
 >:(
Leti samo leti :-)

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #63
Ovaj zadnji izgleda kul, jel ide kako ovaj sa 4 motora?


Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #65
Ovo je 900tka. Brijem da manji od tog nema puno smisla za fpv jer je steta letit bez mobiusa a na tak laganom modelu to ispadne podosta tezine sve skupa. Zapravo sam se zaribal, trebao sam xiaomi ugradit umjesto mobiusa... Sad sam ugradio umjesto ove kamerice PZ i sad mogu i 4s puknut u njega. Motor je od minija, esc od minija, prop od minija. Hahaha iskoristio sam rezervne dijelove...
Ma tak mali želim zato što ga mogu ponjest bilo di kad putujem, imam dvije opcije za fpv, prva je mobius s onim fpv back packom od hk-a
A druga,Set kamera i transmiter s rctimera za 26 dolara ali bez mobiusa onda. Budem vidio još, možda složim i veci i manji.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #66
Letio sam fpv na Mobius i koma mi je bilo. Dobra fpv kamera je kljucna za dozivljaj fpveja. Ak je losa kamera, ne kuzis di si i kam ides i letenje je cista muka. A mobius iako ima av out, nije za to.




Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #70
Sezona ozbiljnog letenja je završila , te nakon dugo vremena jučer malo igre na livadi sa starom , ali ne korištenom igračkom.
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #71
Super dečki ,sve pohvale za Zagi-će ;) .Ali znam da vas ima još,pa ajde navalite da složimo galeriju ZAGIA  8) .



Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #74
@zlatcom
BRAVO, krilo lepo izgleda, a i Ti ga lepo letis!
Drago mi je da je gradnja dobro i uspesno zavrsena, sad ostaje da uzivas u letenju (a moglo bi se razmisliti i o FPV opremi) :)
Pozdrav!