Skip to main content

Topic: Koje action kamere koristite (Read 45146 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #75
250kn carine

Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #76
Neznam kakve su ove pizdarije carina iz BG EU,narucio sam prosle godine malo veci paket s malo vecom cifrom i ni c od carine,koja im je poanta EU skladista ako se placa carina  >:(

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #77
Neznam kakve su ove pizdarije carina iz BG EU,narucio sam prosle godine malo veci paket s malo vecom cifrom i ni c od carine,koja im je poanta EU skladista ako se placa carina  >:(
Upravo se to i ja pitam.
Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #78
Ne znam od kud ste naručivali ali ja carinu nisam platio. Došla na vrata bez ikakvih dodatnih davanja.

@iamdarioo

Jesi li probao kameru?

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #79
Nisam jos nije stigla kod mene kod rođaka je na adresi recu njemu da proba pa vam javim
Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #80
Za sada prezadovoljan sa njom, zaista nevjerovatna kamera za tu cijenu ++
Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #81
Momci trebam pomoc, da li stvarno za FPV treba onaj kabal koji oni prodaju ili moze i ovaj obicni signal + masa?

Jer nemam mi smisla da joj dovodim napajanje jer samo se bez veze puni baterija, a ne treba mi to, tak da kako ste vi to odradili, a vjerujem da vozate FPV?
Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #82
Treba ti onaj ( FPV ) kabel za Git2 jer češ teško sam napraviti isti.
Ne trebaš dovoditi kameri napajanje ( taj konektor ostaje u zraku ), spajaš samo Video out konektor.


Odg: Koje action kamere koristite

Reply #83
Pa taj kabal i imam, inace na goprou sam koristio taj kabal te on ima taj video out tj signal zuti kabal te crni za masu. Znaci ne moram si uzimat to napajanje jer sta je je glupo mi je to da stavljam
Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #84
Ako je od GoPro onda bi trebao odgovarati ( bar tako pišu na netu ).
Nisi napisao da ga imaš ( krivo formulirano pitanje ) pa sam pomislio da želiš lemiti 10-pinski mini usb.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #85
Ma jok, imam ja to al zato pitam dal ce radit bez napajanja jer napajanje je zapravo punjenje a to mi ne treba. Hvala!
Bitno da se leti.


Odg: Koje action kamere koristite

Reply #87
Nisam se ni stigao javiti, gitup je kamera boli glava, sigurno mogu rec da je ista gopro po kvaliteti snimke samo et sto nema 4K, ali se pokazala vrhunska, jednostavno sam prezadovoljan.
Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #88
Imao sam priliku nakratko pogledati kako radi Gitup2 i moram priznati da je sasvim dorasla Gopro hero 4 silveru... napravio sam malu, sasvim amatersku usporedbu, ovdje
https://vimeo.com/171243219
Nisam dirao nikakve opcije, možda se iz GP4S dade izvuci bolje snimke nocu...
U svakom slučaju, za novce za koje se nudi, super.
p.s. trenutno na BG internationalu 106usd za nas VIP članove.
http://www.banggood.com/GitUp-Git-2-2K-WiFi-Action-1440P-1_5-inches-LCD-Git2-Camera-Novatek-96660-Chipset-IMX206-16_0MP-Image-Sensor--p-1007770.html?utmid=925