Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 779652 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2535
same here, kada sam skuzio da ih uopce ne jeba kaj pise na paketu samo sam slegnuo ramenima i sarkasticno prihvatio cinjenicu da ce to tako BITi  ;D



Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2536
Pitanjce. Koji je postupak ako mi nakon što je napravljen resend pošiljke ipak stigne i ona prva pošiljka, a bila je sa tracking-om. Hoće me tražit da platim resendanu pošiljku? Radi se o Banggood-u.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2537
Ne, cutis ko zaliven

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2538
A tako sam si i mislio. Dali traže da platiš?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2539
Pa ako ne znaju samo pssst ;)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2540
A tako sam si i mislio. Dali traže da platiš?

Da li resendaju s trackingom? Ako ne resendaju otvori paypal dispute za svaki slucaj.
Mene prije par godina kinez na ebayu fino navuko za neke ocale s kamerom, prvo kao poslao pa nije doslo onda sam se zalio pa ce kao poslati ponovno, a ja cu mu uplatiti nekih 5 USD za tracking. Ni trackinga ni ocala, vratio mi 5 USD za tracking, a za ocale mi kaze da je vec poslao i sto hocu :) naravno rok za dispute prosao, ostao bez 120 kn i ocala :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2541
Ponudili su mi resend ili refund. Tražio sam resend i sad čekam da mi odgovore. Za paypal dispute imam još vremena jer prošlo je do sad 30 radnih dana od narudžbe.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2542
Trazi refund, da si item hitno treba i da si ga nasao u lokalnom shopu. Nakon koji dan ponovno naruci.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2543
 koliko dana cekate da  trazite resend ili disput.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2544
Konkretno za ebay, ako paket ne dodje do vremena kada je predvidjeno (estimated delivery) javljam selleru da nije doslo, on uredno trazi jos koji dan da pricekas. Javis mu da nije problem pricekati jos 5 dana i da si kontaktirao postanski i carinski ured, ali da nemaju nikakvu informaciju o tvom paketu (naravno ne provjeris jer oni s tim nista nemaju). Nakon isteka od 5 dana kontaktiras sellera i fino trazis refund, on ce ponuditi resend, ali ti kazi da ti je naruceno potrebno i da ces kupiti u lokalnom shopu. Das mu rok od 2 radna dana (vikendi se ne racunaju) i ako ne sjedne refund otvaras case na ebayu. Vecinom nakon otvaranja casea na ebayu naprave refund, ako ne naprave otvoris dispute (ebay se mijesa u pricu) od otvaranja case-a pa do eskaliranja na dispute imas nekih 10 ako ne i vise dana.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2545
Evo samo da potvrdim da sam napokon u petak, 20.01.2017. dobio paketići naručen 20.11.2016. Lako je za zaključiti da je trajalo ravno dva mjeseca.  >:(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2546
Dodatno pitanjce - ne znam postoji li već ta tema, ali usko je vezana uz pakete.
Paketići BG-a su u mom slučaju u pravilu male crne vrećice, što niije problem, ali problem je moj poštar (pismonoša) koji u poštanski sandučić ugura tu vrećicu na način da nekim univerzalnim ključem otovori sandučić, a onda ugura paketić da ga ne mogu izvaditi. Jedam paket sam 5 minuta čeprkao van iz sandučića, a zadnjeg sam razrezao i otvorio u sandučiću te vadio dio po dio iz paketa van.
Niakako da naletim na poštara, pa da mu pokušam objasniti da mi i nije neka sreća da čekam na paket tri tjedan, a onda on slomi frame od mikrača kada ga tako nježno s dvije ruke i macolom nabije u sandučić.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2547
Postar ima univerzalac s kojim otvara barem kod mene masku od 5 sanducica u komadu, na taj nacin moze ugurati veci paket.
Da je paket takve velicine da pokrije cijeli sanducic od ruba do ruba vjerojatno bi i meni bio problem ga izvaditi jer dok otvorim vrata sanducica s jedne strane vrata pokrivaju nekih 7 mm prostora i paket bi kod izvlacenja zapinjao.
Do sada nije bilo takvih problema. Meni su uredno presavinuli 10-ak folija za ipad i tablet sto sam frendovima narucivao :) da moze stati u sanducic :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2548
Evo samo da potvrdim da sam napokon u petak, 20.02.2017. dobio paketići naručen 20.11.2016. Lako je za zaključiti da je trajalo ravno dva mjeseca.  >:(

Koji si ti kralj, čak mjesec dana živiš ispred svih nas  :D :D :D :D
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2549
Ne znam šta se dešava sa Banggoodom, naručeno 17.02. a stiglo jučer.
Za sad im je to rekord po mom dosadašnjem iskustvu. I da, poštar nije tražio 4,5kn.


[/t]
[/font][/color]



[/t]
[/font][/color]