Skip to main content

Topic: Letenje_Vinkovci i bliža okolica (Read 12890 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Letenje_Vinkovci i bliža okolica

Jel ima netko iz Vinkovaca ili bliže okolice da se bavi ovim hobijem i da zna neki dobar teren za letenje? Znači da ima neka USS..
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje_Vinkovci i bliža okolica

Reply #1
Naravno da ima  :).
U Vukovaru, točnije Borovu naselju postoji dobar sportski aerodrom.
Nas ovdje ima za sada pet modelara i kad god vrijeme dozvoli nađemo se i ''peglamo''. Uglavnom nedjeljom jer tada imamo najviše vremena.
Izrazi želju na forumu i ostalo je stvar dogovora.
Ovdje leti Mišo 227, Dražen Vu, PZD, Student SB i moja malenkost.

Odg: Letenje_Vinkovci i bliža okolica

Reply #2
Ako krene netko od vas prema BiH ja sam u posavini tj u selu Bok iza Orasja,letim na igralistu u selu i ima sasvim dovoljno mjesta za heli ili depronce,slobodno se javite da jednom letim s nekim a ne kao i uvijek sam  :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Letenje_Vinkovci i bliža okolica

Reply #3
Naravno da ima  :).
U Vukovaru, točnije Borovu naselju postoji dobar sportski aerodrom.
Nas ovdje ima za sada pet modelara i kad god vrijeme dozvoli nađemo se i ''peglamo''. Uglavnom nedjeljom jer tada imamo najviše vremena.
Izrazi želju na forumu i ostalo je stvar dogovora.
Ovdje leti Mišo 227, Dražen Vu, PZD, Student SB i moja malenkost.

Dobro za znati.. Završavam sklapanje jednog modela pa kad poleti doći ću vam u posjet. Pozdrav!
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje_Vinkovci i bliža okolica

Reply #4
Ako krene netko od vas prema BiH ja sam u posavini tj u selu Bok iza Orasja,letim na igralistu u selu i ima sasvim dovoljno mjesta za heli ili depronce,slobodno se javite da jednom letim s nekim a ne kao i uvijek sam  :)

Ja isto kao i ti letim većinom sam.. Nema puno ljudi u ovom kraju da se bave ovim hobijem pa ako poželim neko društvo moram se odvesti barem 30ak km što i nije malo ako se ide često.. Prati forum i događaje pa kada bude neki miting ili druženje ovdje u okolici pridruži se.
Pozdrav!
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje_Vinkovci i bliža okolica

Reply #5
Bio je meeting (mali) ljetos u gracanici pa smo se upoznali ja i jos par kolega iz bih i letjeli ... Nisam bio u mogucnosti otic preko na vase meeting-e ali eto ove godine se nadam da cu moci.Btw u planu mi je na ljeto napravit u svom mjestu mali meeting,taman sam na granici pa bih moglo i vas par kolega iz Hr doc ali o tom po tom  ;D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Letenje_Vinkovci i bliža okolica

Reply #6
Jel ima netko iz Vinkovaca ili bliže okolice da se bavi ovim hobijem i da zna neki dobar teren za letenje? Znači da ima neka USS..

Po ne znam koji puta pokušavam verificirati.

Milan, Vinkovci... Tek nedavno prvi let uopće. Ne znam gdje da stavim taj video?

LP

Odg: Letenje_Vinkovci i bliža okolica

Reply #7
Danas tik prije kiše pojavila se duga.. Uspio sam odletiti jedan 10 minutni let kopterom i ponešto snimiti..
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje_Vinkovci i bliža okolica

Reply #8
Odlicne slike, svaka cast.

Odg: Letenje_Vinkovci i bliža okolica

Reply #9
Jako lijepe slike.  :)  Nema ih puno s dugom. Jel to jezero Banja ?

Odg: Letenje_Vinkovci i bliža okolica

Reply #10
E hvala..
Nije Banja. Ovo je Bajer. S lijeve strane na ulazu u Vinkovce iz smjera Nuštra.
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje_Vinkovci i bliža okolica

Reply #11
Malo me sada uhvatila nostalgija; tu sam radio (na Slavonci) kao električar, prije više od 30 godina. Još nije bilo jezero, nego aktivno kopanje gline. Sad to lijepo izgleda kao jezero. Hvala na slikama.

LP,
milan
---