Skip to main content

Topic: Promjena servo motora.. (Read 5243 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Promjena servo motora..

Pošto sam totalni početnik i uspio sam strgati servo motor i ponešto još  :'( i prije prvog leta. (smješno je pa neću pričati), molio bih par savjeta oko promjene servo motora. Na što generalno moram paziti. Okvirno znam neke stvari jer sam se dosta informirao po interentu, ali svaki savjet je dobro došao. Malo me brine hoću li znati podesiti da servo stoji u ispravnom položaju u odnosu na ostatak "mehanike" rotora. Naprimjer, kada pomaknem polugicu na stanici da servo ne pomakne sve premalo ili možda previše. Brine me taj početni položaj pri montiranju serva. Inače radi se o malom heliju esky king 2, no mislim da je princip kod svih manje više isti.  Hvala.


Odg: Promjena servo motora..

Reply #2
Tako sam i npravio. Mislio sam ne neke generalne savjete oko izmjene servo motora. Ovo drugo je jasno. Ne pada mi napamet da ih popravljam. No nisam još stigao promjeniti jer nemam slobodnog vremena.

Odg: Promjena servo motora..

Reply #3
Promjeni servo, spoji ga na prijemnik tamo gdje je bio uštekan stari, pazi kako budeš okrenuo žice ili konektor, upali model pričekaj da se servači pomaknu u početni položaj. To napravi sa odspojenim linkovima a na novi servo nemoj stavljati ručicu. Na heliću početni položaj bi bio bi kad je swos plča na sredini i kutevi elisa na nuli, ručice serva bi trebale biti vodoravno.
 
Onda staviš ručicu tak da bude swos u vodoravnom položaju. Ako nije (a vjerojatno nebu) malo ga poriktaš sa stanicom.
Važno je da sve ručice budu u istom vodoravnom položaju a swos vodoravno kod tog nultog kuta elisa.
Ak imaš stanicu kaj dođe s tim helićem to nebi znao jer takvu stanicu nisam nikad imao.
 
Provjeri kak swos stoji kod maksimalnog pozitivnog i max negativnog kuta elisa. Stalno mora biti vodoravan.
 
Za to ima jedan mali alat "Swashplate Leveler Tool"
 
Ak ga nemaš a imaš precizno oko onda od oka  ;D ;D ;D
 
Swashplate leveler
 
Ovak se može isto ili ako imaš nekaj kaj ima dvije paralelne stane a stane ispod swosa pa onda se vidi jel swos kud naginje.
Taumelscheibe Minicopter
 
Kad to napraviš još jednom provjeriš kuteve elisa,padllesa i tracking i to je to  ;)
 
setting flybar paddles and blade tracking

Odg: Promjena servo motora..

Reply #4
E to se traži... Upravo to. Puno hvala.

Odg: Promjena servo motora..

Reply #5
Bilo bi dobro da balansiraš elise
 
evo ovako (i mjuza je dobra)
Blade Balance Fingertip Balancer Match CG | Collective Pitch Heli | Align Tool | Reduce Helicopter Shake
 
Ne ovak jer čovjek nije dobro okrenuo elise a i slon mu je prdnul u uho  ;D 
rubove elisa tj. elise okreneš onak kak su okrenute dok su na heliću
magnetic float balancer operating instructions for blades
 
 

Odg: Promjena servo motora..

Reply #6
Jel Swashplate  mora uvijek biti vodoravan i nikada ne bude u koso? Sada sam se malo zbunio  :-\ .  Pa kad se pomiču servo motori čini mi se da ne može uvijek biti vodoravan ili se varam?


Odg: Promjena servo motora..

Reply #8
A sada je jasno..

Odg: Promjena servo motora..

Reply #9
I ono balansiranje elisa, elise označi na istom mjestu, znači odprilike na pola jedne i druge elise označiš flomićem.
Staviš vijak za učvrstiti elise i spajaš ih kao škare, tanji bridovi elisa jedan prema drugom, kad je točka spajanje bridova na sredini elisa obilježiš.
staviš na neki valjak npr, main shaft, elise pomičeš  kao na videu. Pritom paziš da je main shaft ili kaj već koristiš kao valjak okomito na elise a mjesto označeno flomićem u istoj ravnini oba dvije elise.
 
Koja prva padne na tu lijepi traku na mjesti gdje si zacrtao flomićem a na drugu na kraj elise suprotan od rupe za vijak.
 
Naravno zavisno na koju trebaš lijepiti traku da budu u balansu. Tak ja to radim.
 
Evo sad sam naišao na ovaj film i čini se koristan. Jasno princip je važan.
Tu bi Robi mogel dati naj savjet ipak je on to sve maturiral sa vrlo dobrim  ;D
 
Blade Balancing 101
 


Odg: Promjena servo motora..

Reply #11
Pa kaj nije trebal elise staviti kak su i na heliću?
 
Sam postupak je ok samo napadne ivice je okrenuo gore.
 
Kaj nebi jedna trebala biti gore a druga dole?
 
Ja tak radim a trake lijepim kak sam opisao ovdje. To na 450 helićima.
 
elise označi na istom mjestu, znači odprilike na pola jedne i druge elise označiš flomićem.
Staviš vijak za učvrstiti elise i spajaš ih kao škare, tanji bridovi elisa jedan prema drugom, kad je točka spajanje bridova na sredini elisa obilježiš.
staviš na neki valjak npr, main shaft, elise pomičeš  kao na videu. Pritom paziš da je main shaft ili kaj već koristiš kao valjak okomito na elise a mjesto označeno flomićem u istoj ravnini oba dvije elise.
 
Koja prva padne na tu lijepi traku na mjesti gdje si zacrtao flomićem a na drugu na kraj elise suprotan od rupe za vijak.
 
Naravno zavisno na koju trebaš lijepiti traku da budu u balansu.

 
Kaj i nije sretno riješenje ako su elise jače van balansa a trebalo bi se lijepiti na sredinu.
 
Tak sam radio na 450 heliću a na 500 je malo drukčije. Traka uvijek na kraj. Jer treba više trake kad su kompletne elise teške pa zato samo na kraj elise stavljam samoljepljivu traku.
 
U nekim slučajevima radim ovak nekad onak, zavisi sve koliko su elise dobre ili loše.
 
Zato sam te i spomenuo jer ti si tu ipak doma. A vjerujem da si probal sve kombinacije i sad znaš koja je naj učinkovitija.