Skip to main content

Topic: Što trenutno radite? (Read 163995 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Što trenutno radite?

Reply #391
Ma salin se,nemoj to svatit ko neko vrijeđanje

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

 

Odg: Što trenutno radite?

Reply #392
Dok je kalup još bio ''vruć'' izlivena je još jedna gondola sa malo drugačijom kombinacijom platana.

Odg: Što trenutno radite?

Reply #393
Kume sutra režem krila za ovo čudo..... ;)

Odg: Što trenutno radite?

Reply #394
opaaa, kevlar-karbon! zanimljivo!

Odg: Što trenutno radite?

Reply #395
Dok je kalup još bio ''vruć'' izlivena je još jedna gondola sa malo drugačijom kombinacijom platana.

Majstori na djelu.. Jedva čekam maiden.  :)
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Što trenutno radite?

Reply #396
Uf što je dobar! :)
Sve pohvale majstorima prije i poslije mene. To iziskuje pravo umijeće - ja sam samo uključio stroj! :)
https://vimeo.com/149593997

Odg: Što trenutno radite?

Reply #397
ideš, stvarno sati prolete dok ga pretoči :)

to ti je za pozitiv kalupa? pošto su slojevi poprijeko pa je dosta oslabljen po dužini.


ja motam EDF-a u papir :)




Odg: Što trenutno radite?

Reply #399
Ja sam ga isto imao priliku vidjeti uzivo, dobar fotic ali ostatak je zapravo bezveze.  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Što trenutno radite?

Reply #400
Upravo tako, motori su kao na 250 quadu propeleri isto loši. Nisam vidio kontroler bilo mi je malo bezveze pitati kada vidim da se oni bas ne razumiju u to, njima je to samo alat.

Sad je pitanje za znalce koje su prednosti i nedostatci takve konfiguracije motora a pri tome ne mislim na raspored nego na puno malih motora umjesto 4 velika?

Poslano sa mog LG-D331 koristeći Tapatalk




Odg: Što trenutno radite?

Reply #403
Ja trenutno dijelim/rasprodajem stare modele aviona i lemim nove motore na kvadića! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian