Skip to main content

Topic: UPOZORENJE !!!!!!!!! (Read 19571 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #45
Ali to ne opravdava državne organe da im dozvoljava  prevare ( ne samo na njuškalu ). Krivac za te prevare je prvenstveno država

 

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #46
Je ne treba generalizirati ima ih svakavih, ali sve im je plaćeno, niš ne plaćaju, škola kuhinja knjige sve, a i k tome varaju nas i prave budalu od nas. Nisu svi isti ima super roma ali uvijek to ali, al njima prvo kad neš im dođe za kaznu "Mi smo manjina" i kao takvi odmah bi im se sve trebalo puštat. A kako niko ne želi imat posla s njima tako ni policiji se neda s njima zajebavat, a i da nekog pipneš od njih evo ti njih 100 odma idu tražit pravdu.. ne imat posla s njima i kraj.. jednostavno,

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #47
... ali policija prima plaću upravo zato da bi se njima zajebavali.

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #48
Bilo je problema i sa jednom skupinom roma i u Đurđenovcu. Oni su po mjestima kupovali jeftine stare kuce, da bi kad se usele poceli raditi probleme u mjestu. Kad bi se mjestani pobunili protiv njih i zalili se opcini, romi su od opcine trazili da ako zele da oni odu iz mjesta opcina po tri do cetiri puta vecoj cijeni kupi kucu od njih. Isti ti koji se spominju u clanku na isti nacin su to napravili u mjestu Zoljan (kod Nasica). Da ne duzim mjestani Đurđenovca su njih najurili i morali su u pratnji policije napustiti kucu i mjesto.  Poslije sam vidio negdje clanak da su isto to napravili negdje na moru i tamo se natezali s mjestanima i nacelnikom opcine.

http://www.jutarnji.hr/desetogodisnji-rom-napao-djevojcicu-i-izazvao-svjetinu/201524/


Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #49
to se dešava kad država neradi svoj posao

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #50
Najbolji dio price  Policija pak navodi kako je istraga oko cijelog slučaja još u tijeku i tako svaki puta kada su manjine u pitanju, je.es me ako ne poznaju zakone bolje od svih nas. U vrijeme milicije su ipak znali gdje im je mjesto, nemojte me krivo shvatiti, nije da se zalazem za nasilje i maltretiranje ljudi, ali neki ne poznaju nista osim batine, ako ga posteno ne nasapunas i dalje ce raditi probleme.
Kao klinci smo radili svakakve gluposti dok nisu pale batine, nakon toga nam nebi palo na pamet isto ponoviti. Danas te klinac ili netko drugi (manjina) moze maltretirati psihicki i fizicki bez ikakvih posljedica, podignes ruku na njega hrpa raznih sluzbi ce se sjatiti na tebe, a policija ce u vrlo kratkom roku zavrsiti istragu, kako je mini_fly_morris rekao da se policiji neda zafrkavati s njima pa ce linijom manjem otpora prije kazniti tebe nego nekoga od njih.
Sere mi se od nasih pravnih sluzbi koje stite sve osim vecinskog (normalnog) stanovnistva.