Skip to main content

Topic: Pokažite svog ZAGIA (Read 52642 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #78

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #79

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #80
Evo jednog zagija koji odstupa od mog stila, tj nema onu standardnu kabinu, nego trup. Konstruiran je s namjerom da nosi 2 kamere, dakle za fpv koji još ne planiram letjet, al možda jednom. krila su od zagija raspona 1250 mm + 60 cm trup. Poletna težina je 580 g. Dimenzije prostora za unutarnju kameru su 60 x 20 x 50 mm, dok se na ovaj crni plosnati dio u nosu može pričvrstiti kamera čije je postolje 40 x 30 mm. Trenutno se u nosu nalazi 20 g olova i baterija je skroz naprijed. Iza baterije ima još 80 mm prostora za podešavanje težišta u slučaju težih kamera. Trup ima vrlo mal Cd, jer prati konturu profila. Tek je na nosu malo deformiran (zbog smještaja kamera). Ovaj sivi poklopac je klizni. Nema gumica, šarafa, ništa. Izrezan je iz starog uljnog kanistera (mobil 2000 :) ). Ove dvije rupe na njemu su za lakše otvaranje / zatvaranje i hlađenje setupa. Na dnu se nalazi skija. To je u biti komad one spužvaste tvari što se nađe u bačenim kutijama. Preko nje je učvršćena traka od PET - ambalaže. Sve to štiti od oštećenja krila i amortizira udarce, pa su servoi sigurni.


Jedna zanimljivost iz leta : Kad mu se nabije pun gas ( setup mi je 2200 kv motor, 30 A esc, 6 x 4 prop i 2200 mAh 20 c batka ) stekne se dojam da ga pogoni duplo jači setap. Bez gasa ne ide dolje. Čekam termiku :)


[attachimg=1]




Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #81
.

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #82
Moj Zagi za ovu sezonu."Green white beast" 8)
Motor:2700KV
ESC:Birdie 50A
Prop:6X4
Baterija:3S 45C 2650mAh Zippy Flightmax
2 serva MG ,metalna getriba -TowerPro MG90




Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #86
Dajte ljudi postajte slike svojih Zagia pa da napravimo galeriju slika  samo za Zagi krila :)

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #87
Evo i od mene koja slika i video.


https://www.youtube.com/watch?v=vaeAAzvtqew
FMS Cessna 182 Sky Trainer 1410 mm, Multiplex Extra 330 SC 1150mm, Zagi 1200 mm, Tamiya CC-01 Mitsubishi Pajero, Fly Sky FS-i6

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #88
Super izgleda zagi, uredan.

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #89
Ovo je moj, king ga je rezao prije godinu dana  :D i sad je spreman za let .