Skip to main content

Topic: Turnigy Trooper (Read 21457 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy Trooper

Reply #75
Da nije to mozda onaj crni bosko s prednjom maskom nekom ko za nekog sm-a?Onaj kojeg zvonkeca maze pa se on nemre pomirit s tim  :D


Odg: Turnigy Trooper

Reply #77
Koje
Moram nešto raditi dok čekam dijelove za Sbacha...lud sam već ;)

Kojeg si uzeo?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Turnigy Trooper

Reply #78
Kad ga furaš po vodi stavi vrećicu oko šasije, brat uzme vrećicu za trgovinu i cijelog ga omota u vrećicu. I onda je koliko toliko motor i ostalo zaštićeno od vode :) Iako tada jedino pati malo regler jer se grije, nerjetko ode u safe pa onda radi na 10% gasa pa ga treba rebootat. Sa kojom satanicom voziš?

Odg: Turnigy Trooper

Reply #79
Krasny popravljam jednog starog Sbacha :D :P


Mini_fly, zaštićeni su regler i prijemnik sa kirurškim rukavicama :D Budem jedan dan prijemnik prelakirao poliuretanskim lakom pa nek se smače :P

Odg: Turnigy Trooper

Reply #80
Za zastitu od vode ja koristim gumenu boju slicnu kao plasti dip, umocis esc ili prijemnik u boju sutra kad se osusi ponovim i onda moze radit pod vodom.

Odg: Turnigy Trooper

Reply #81
Ja sam novi regler cijeli upakirao u Teroson, još da imam pinion možda bi mogao i probati :D

Odg: Turnigy Trooper

Reply #82
Moram pohvalit Troopera još jednom, stvari koje je danas izdržao su prestrašne...ubijao sam ga dobrih 45 minuta da bi na kraju udarac u banderu dovršio jadni Ebay amortizer.
Ništa, idemo na 1/8 amortizere sad :D

Odg: Turnigy Trooper

Reply #83
Al me palite na Troopera!Već bi ga bio narucio al ga vec dugo nemaju na HK! U međuvremenu sam nerucio Traxxas Summita a i on nikako doći. Sad si sve mislim dok ovo gledam da promijenim narudzbu na Slasha! :)
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Turnigy Trooper

Reply #84
Ja bi uvijek uzeo Slasha ispred Summita SCT-ovi su po meni puno izdrzljiviji, ljepsi, a i to je skoro skala :)

Odg: Turnigy Trooper

Reply #85
slazem se al sad sto je tu je. Slash će biti slijedeći jeenog dana. Upravo kupili tj. Mijenjali auto pa sad porez rega i tak to. Kad se financijski oporavim!
A summita sam bas planirao tako za divljanje uokolo!
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro