Skip to main content

Topic: PROTOS poslije kiše (Read 3436 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PROTOS poslije kiše

Kurgan i ja bili malo na livadi !
Malo letio ja malo zajedno !
http://www.youtube.com/watch?v=QLjvotYUmN8#lq-lq2-hq-vhq

Moj kompa je došao na sjajnu ideju !!! naravno to ne može proči bez prijave u zavod za zaštitu autorskih prava i patenata.
Zašto simulator nije dovoljno učinkovit?
Zato jer je čovjek opušten u naslonjaču i boli ga kur...c koliko puta če razbiti model!
E GOSPODO moja u tome je problem !Dođeš na livadu i usereš se od straha jer to nije simulator! naravno da razbiš model!
E sad o čemu se radi?
Moj kompa Kurgan je osmislio fenomenalnu napravu koja vjerno simulira isto ono psihičko stanje na simulatoru kao i u stvarnosti!
U tom kompletu se nalaze slijedeči elementi:Dvije metalne kvačice(moraju provoditi el.energiju),100Ah akumulator,jednu bobinu (može od jugiča ili sl.),jedan komplet kablova za paljenje auta i na kraju jedan interfejs za PC !
Naprava se koristi na slijedeči način:kablovi se spoje na akumulator preko bobine na interfejs (najbitnije je da se strujni krug zatvara preko onih metalnih kvačica koje se prikopčaju na TESTISE)
Da više ne dužim,dok letite na simulatoru neče vam padati na pamet se zajebavati jer če svaki pad biti popračen vrlo neugodnim visoko inducuiranim naponskim osječajem u vašem doljnjem dijelu trbuha!
Primamo naruđbe !

Odg: PROTOS poslije kiše

Reply #1
Kaj nije 100Ah akomulator preveliki?
Ili je to sa dozivotnim jamstvom :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: PROTOS poslije kiše

Reply #2
robi.....
svaka ti dala......


mislim da joj voziš heli  8)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: PROTOS poslije kiše

Reply #3
Svaka čast.. e gdje sam ja od toga.. :) Bio sam u Kutini na aeromitingu. Nisam se stigao upoznati sa svima sa kojima sam mislio, a nisam sve ni zapamtio baš. Robi jesi ti onaj kojem je iz čudnih razloga heli pao čim je poletio? Što je bilo?

Odg: PROTOS poslije kiše

Reply #4
Ma je ja sam taj !
Opal je zato kaj sam napravil početničku grešku !