Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 779263 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #15
pa i za avionske posiljke postoje kontejneri prilagodjeni oblini unutrasnjosti aviona,
a valjda misli na takve
pitaj PZ

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #16
pa postoje,ali da se avionski kontejnercic ne moze napunititi to nije tocno.bar ti znas koliko su veliki.jesam u prarvu?
par kubika za evropu se ne moze skupiti ?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #17
Pozdrav Mario , došlo se do informacije da za evropu šalju samo jednom mjesečno i to ako napune kontejner..nešto su omanuli i ovdje je čekanje prevršilo svaku mjeru...
o kakvvim kontejnerima ti to ???

postoje kontejneri... što veci sto manji kojima roba putuje.... od kine do nas...

isto tako postoji nekoliko nacina transporta te robe.... u ovom slucaju poštarskih paketa....

s obzirom da kolege sa carine ne komentiraju ništa na ovoj temi onda cu ja iznijeti što čuh i što sam saznao...

vecina paketa ide kalsicnom postom i onda u avion i dalje prema rasporedu...

jeftiniji oblik pošte je kad ide kontejnerom u brod ili vlakom preko sibirske željeznice...
znam da izgleda nevjerojatno i meni je tako izgledalo ali ide vlakom iz kine ... sibirom prema evropi...

ako netko ima bolje informacije neka ih posta ....

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #18
ovo sto mi narucujemo moguce da ponekad ide vlakom,ali brodom nejde nikad.vlakom idu rasuti tereti.tehnicka roba se izbjegava slati vlakom zbog ucestalih pljacki kroz mongoliju.pitajte starog svercera. ;D
sva vasa roba ide avio cargom,ali sad je tamo ludnica i ponekad se ceka tjednima da dodje na red za ukrcaj.
jednom sam cekao sedam tjedana da moja roba dodje na red za ukrcaj u pekingu.najvece guzve su u 9.i 12.mjesecu,tako da je to to.
posta ima prioritet pa se malo strpite.
moguc je sto se vec dogadjalo da se koji avion pokvari i eto guzve.nevjerovatno ali istinito.
kroz mongoliju popnu se na vlak ,rasture vagon i samo bacaju robu van,a drugi ju kupe u kamione.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #19
Pa i Jason sa HCa je rekao da HKPost jednostavno nema dovoljno aviona / zakupljenih letova da sve posalje iz Kine.

DHL i ostali courieri imaju svoje avione pa to ide odmah.

Jos dok nasi posalju kamion/ vagon do Frankfurta ili Minkena eto ti par tjedana :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #20
iz minhena ili frankurta obicno voze avionom,dok iz beca voze kamionima na pleso skladiste.
zato ne filozofirajte nego strpljivo cekajte.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #21
imao sam paketa koji su iz kine/HK  dolazili preko švicarske....

uredno švicarci stave svoj štambilj da je bilo tamo i da sada ide za HR....

prelazim na narucivanje iz Fukooke .... skupi su i nemaju asortiman ali je roba tu za tjedan dana....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #22
iz minhena ili frankurta obicno voze avionom,dok iz beca voze kamionima na pleso skladiste.
zato ne filozofirajte nego strpljivo cekajte.
izvinjavam se g.Saraga,strpliv sam i nisam vas htio uvrijediti,oprostite,
bilo bi mi mnogo draze da skupljate penezu da se otkupi moj najbolji Pajdas !!!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #23
Mislim da mi je Diogen poslao link za Fukoku, ali se negdje zaturio. Marijom možeš li ga puknuti...
Karlo. 098-711-540, Sisak


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #25
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #26
ja često naručujem s te stranice i uvijek dođe vrlo brzo uz malu poštarinu..na vrata od 7 do 9 dana...

nisu jeftini ali ono što prodaju i vrijedi...


lp

Toni

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #27
ja često naručujem s te stranice i uvijek dođe vrlo brzo uz malu poštarinu..na vrata od 7 do 9 dana...
nisu jeftini ali ono što prodaju i vrijedi...
lp
Toni

Potpisujem !
Evo, ja upravo danas sa jednom batkom kupljenom na A-W došao do 50-tog ciklusa, korištena je za takmičenje gdje se drapa da jaja, punio je sa 3C i vuče li vuče kao i prvi dan!

Damir

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #28
ma japanci su zakon
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #29
Ima li tko to da čita na carini tko da zna što da radi sa našim paketima :-[ ::) :-[ :'(
Nemam snage da razmišljam.