Skip to main content

Topic: Slobodan Let (Read 4116 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Slobodan Let

Dragi moji , ovo je prvenstveno za Diogena ,Faldomaka i mene ,  a onda i  za sve one koji su gradili ovakve veličanstvene male spravice....Ma pogledaj ovog malog diesela 1:50 ... :o :o :o .
Ako se dok budem živ napravi neko natjecanje ovih FF modela  (slobodne kategorije) nadam se da ću sudjelovati.Hvala na vašem vremenu. :)

http://www.youtube.com/watch?v=RWM04cR-Tqg
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Slobodan Let

Reply #1
Zlatno doba ''gumenjaka'' i nekontroliranog  pogona eto na sreću još uvijek traje uz malu opasku:
Svi akteri ove discipline imaju sijedu kosu ali i elan kao u tinejdžerskim danima. :D

Odg: Slobodan Let

Reply #2
@Žele, jesi li vidio onog ''varalicu'' sa surogat penjačem (10:10)...držim da još nije sletio (nema determe)...lol....a kako zainteresirati mlade ljude, koji se rodili sa internetom i svim ostalim tehnikalijama...? u međuvremenu naprijed sijedokosi....LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Slobodan Let

Reply #3
E to su vjestine :) kako bi ovi iz agencije na to gledali? :)

Odg: Slobodan Let

Reply #4
Kak se ovaj nindža bacio haahha :D

Odg: Slobodan Let

Reply #5
Pa ovi lete bolje nego ja sa stanicom  ???

Odg: Slobodan Let

Reply #6
Sto je najbolje manje strada ljudi kod slobodnih letjelica nego kad ljudi upravljaju :)

Odg: Slobodan Let

Reply #7
Sto je najbolje manje strada ljudi kod slobodnih letjelica nego kad ljudi upravljaju :)
Đuli su masa puta brzina na kvadrat kroz dva. Brzina im je što se vidi vrlo mala, a mase im se kreću oko par stotina grama. Daleko  ispod  dozvoljenih 70-tak đula !

Čak te kod nekih modela niti prop ne može udariti na startu - imaju kašnjenje pokretanje.  Evo i mali foršpan za vrhunske FF modele:
https://www.youtube.com/watch?v=uUK5MTkLq_Y

D.

Odg: Slobodan Let

Reply #8
free flight zna biti zabavan,narocito ako ima modelara poput onog koji drzi model na sred trupa i pije limunadu (8 min),i  publike nindzi bez kacige (12 min). pogledao sam cijeli video,ovakvu opustenost i uzivanje nisam vidio na nasim tekmama...

Odg: Slobodan Let

Reply #9
Bitno da oni koriste keFlar :D

Odg: Slobodan Let

Reply #10
Taj video me podsjeti na onaj modelarski vic kad klinac dođe u trgovinu i traži kutiju kondoma ...
Ste čuli taj?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG