Skip to main content

Topic: Jarun 3.4. iza 15 sati (Read 8718 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jarun 3.4. iza 15 sati

Sinek i ja ćemo malo provozati plovila, osim ako nešto ne iskrsne  :D .
Pa ak imate viška vremena i volje vidimo se u nedjelju iza 15 na Jarunu kod jedrličarskih pontona (Veliko jezero, zapad).

Odg: Jarun 3.4. iza 15 sati

Reply #1
Bok, nas nekolicina zadnje 2 nedelje smo na Jarunu ali ne na pontonima jer su tam stalno jedriličari. Mi smo na veslačkoj stazi, ima manje ljudi, ribiča još nema i nitko ne smeta.

Odg: Jarun 3.4. iza 15 sati

Reply #2
Pa stvarno bi se mogli početi družiti,buju mi brodovi zahrđali!!!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Jarun 3.4. iza 15 sati

Reply #3
Ekipa je ipak za preljevnicu. Javim jos sutra kad se dogovorimo gdje idemo.
@krasny: kak si odustao od prodaje žutog ?

Odg: Jarun 3.4. iza 15 sati

Reply #4
Uvjek je sve na prodaju! ;D
Slagao bi onda malo većeg i sa dva motora.
A i na jetu za more moram napraviti generalku pa treba love...
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Jarun 3.4. iza 15 sati

Reply #5
Mi smo i dalje za Jarun.
Ako ne na velikom kod pontona, koja je ta druga lokacija na velsaćkoj stazi? Isto na zapadu ili?

Odg: Jarun 3.4. iza 15 sati

Reply #6
Nismo sreli nikog na Jarunu. Kod jedriličara je sve bilo prazno, pa smo tam vozili s pontona.
Pretpostvljam da su svi ošli na Preljevnicu.  :(

Odg: Jarun 3.4. iza 15 sati

Reply #7
Mi smo bili na Preljevnici, oko 4 je prestao skroz vjetar i bilo je odlično. Ribiči su bili na malom jezeru, tako da je skoro cijelo veliko bilo slobodno. Na Jarunu svako malo netko dođe,mota se oko opreme i ne možeš na miru ništa odraditi. Plus na Preljevnici je odmah i livada i leti se.

Odg: Jarun 3.4. iza 15 sati

Reply #8
Meni ne smeta kaj se motaju. Baš dao nekoj kilnkici od 9 godina da vozi onaj najmanji Reef Racer. Ona ga je vozikala dok se baterija nije ispraznila. Ja si nekak mislim da svijet na klincima ostaje ...  ;D