Skip to main content

Topic: traži se kolega modelar (Read 4271 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

traži se kolega modelar

naime dočuo sam da još jedan kolega modelar - Danijel - u Zagrebu leti FlyFly Mirage negdje na kanalu....ukoliko ga netko poznaje ili ima njegov kontak nek mi javi...rado bi izmjenio iskustva s obzirom da letimo isti model...naravno, ako isti prati ovaj forum može se i sam javiti ukoliko to želi...

lp

Toni

Odg: traži se kolega modelar

Reply #1
naime dočuo sam da još jedan kolega modelar - Danijel - u Zagrebu leti FlyFly Mirage negdje na kanalu....ukoliko ga netko poznaje ili ima njegov kontak nek mi javi...rado bi izmjenio iskustva s obzirom da letimo isti model...naravno, ako isti prati ovaj forum može se i sam javiti ukoliko to želi...

lp

Toni

a gdje si to načuo ?

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: traži se kolega modelar

Reply #2
eto, ode na Batajnicu i odmah postavlja pitanja ko neki organ  ;D sigurnosti...pa od drugog kolege modelara, ne...
 

Odg: traži se kolega modelar

Reply #3
eto, ode na Batajnicu i odmah postavlja pitanja ko neki organ  ;D sigurnosti...pa od drugog kolege modelara, ne...
ja na batajnicu ....... ni blizu....

pre paranoičan sam da bi se upustio u to....
moje ti je ono drugo u galeriji..... (pariz)
gledajuci od naše pozicije jedan cca km zapadno  i jedan km istocno... koliko nam pogled seže nema nikog tko bi vozao nešto slično...

nadalje....
dva dana kad mi nismo mogli biti tamo naišli su dvojica i Valjak ih je vidio i pričao sa njima a oni su vozali neke depronce....
ja ih ne poznam i mislim da ne dolaze na forum.

nadalje ....

kolega modelar siniša leti na onom djelu iza gorice prema kravarskom/pokupskom pa možda tamo ima netko sa "miražom"

nadalje...

vidio sam iz auta nekoga iza king krosa na kanalu .... vjerojatno ekipa špansko-prečko 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: traži se kolega modelar

Reply #5
Kanal je Velik. Iz zraka izgleda kao mobiusova petlja; bez kraja i početka ... ???
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG