Skip to main content

Topic: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad (Read 28811 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #15
ma da nema Dima pri tebi ne bi te krivili,
uglavnom saragu za vecinu toga krive

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #16
ma da nema Dima pri tebi ne bi te krivili,
uglavnom saragu za vecinu toga krive

pa dobro.... podržavao sam temu RC-p yubito piloti
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #17
Marijo,ja se stvarno salim sa ovim "dimom" pri tebi,
nisam uopste u toku i evo sada citam postove tamo i ovamo da saznam sto se desava,nadati sam se mogao svemu ali da Diogen tamo tako zavrsi,nikada,

ja pratim cisto modelarske teme i vas kanal jer mi je ta bratija tamo simpaticna,
pozdrav

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #18
Oldtimer je moj dugogodisnji i jako dobar prijatelj,
da on cesto "iskoci" to znam i da ja nisam tolerantan i za ljubav prijateljstva mnogo toga od njega progutam,mi bismo davno zavrsili,
jeste on je tebe nefer kritikovao na Hr.modelarstvo  a ja sam stao na tvoju stranu i od tada mi se ne javlja uopste,
ali kako ga poznam bolje nego vi svi pustim ga neka otpuse.


Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #20
Dobro jutro!
 
A zakaj se ja više nemrem logirati na RCP???
 
Pa samo sam prespaval noć.

Nakon spavanja, moraš se odmorit! Pa tek onda na RCP!

E, da, usput: koliko znam Kanal prolazi i pored VG, da nisi možda tamo kada letio ? Ako jesi, onda je sve jasno!

Damir

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #21
Dobro jutro!
 
A zakaj se ja više nemrem logirati na RCP???
 
Pa samo sam prespaval noć.


Nakon spavanja, moraš se odmorit! Pa tek onda na RCP!

E, da, usput: koliko znam Kanal prolazi i pored VG, da nisi možda tamo kada letio ? Ako jesi, onda je sve jasno!

Damir

Još mi je rano i niš ne kužim kaj se opet dogodilo.
 
Idem slagati van mog "Turopoljskog zmaja" nemam živaca ni volje zabrinjavati se kaj me netko izbacio sa svog foruma.
 
Ali ću samo dodati da će na taj naćin taj forum lagano tonuti. Sami sebi će presuditi.


Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #23
Zac, da si popij kavu i promisli: da nisi možda prodal krivo računalo?
Damir

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #24
s obzirom da sam ja okrivljenik a Diogen je nastradao ostajem mi jedino :

1) klečanje na kuruzi
2) moljenje Admina  da se diogena vrati na RCP
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #26
žac..... ova je stvarno stvarno prigodna
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #27
to sto oni rade ima jos samo u kini.
ako neko i pise gluposti zar to treba brisati,pa nek gluposti ostve trag na njegovom liku i djelu.
ovo sto brisu nema nikakvog smisla,niti je vulgarno niti prelazi granice pristojnosti,s druge strane ono sto bi se trebalo brisati koristeci njihove "norme pisanja" ( bolesne i maloumne) ostaje.
inace mislim da se nsta ne bi smijelo brisati.
pa ko bre sme da brise hrvatskog modelara.
njegov kolega "hrvatski modelar" ???
zar ce nam opet pojedinci tjerati strah u kosti,da se libimo napisati sta mislimo.
sto si ti to ivane uprskao? ???
uprskali su neki drugi iskompleksirani likovi,koji sebi daju za pravo vise nego sto im njihov intelekt i "velicina" dopusta.
oni su vlast,oni su bogovi u svom malom ogranicenom mikro virtualnoj stvarnosti,te svoje komplekse i nemogucnost djelovanja u stvarnom zivotu lijece demonstracijom "sile" unistavajuci kreativne likove i djela.
diogen je nepodoban za taj svrseni svijet,marijom je mutikasa,a ivan strani neprijateljski element.koji provincijalizam.
pa odkud si neko uzima za pravo da nekoga brise u virtualnom svijetu,to je ravno ubojstvu u realnom zivotu.trebat ce nekima jos puno vremena da prestanu hodat mali pod zvijezdama.
u stvari ovakvu glupost bi tebalo zastitit jer je to pravi autohtoni hrvatski proizvod velikih i intelektualno superiornijih hrvata od nas.mi smo talog drustva koji pod hitno treba odstranit da bi oni moli uzivat u svom ogranicenom sijetu.tu se javlja novi paradoks jer njihova glupost nije ogranicena i prostire se van granica svemira.

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #28
sta kaze kobac na to?
SVI SMO MI DIOGEN!

što on ima sa tim ?
kaj si ti s marsa pao? kobac je moderator.

Hvala Saraga,
Više nisam moderator, a i nikad nisam bio moderator foruma nego samo karata na forumu. Sad imaš dobru priliku preuzeti moj posao i jednako dobro ga obavljati.

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #29
da, da,  pa da mene zajebavaju.ljepse je na drugoj strani. :)
osim toga kako bi ja brisao,sve bi izbrisao. ;D
imali bi pisati samo po mojem ukusu 8)
prvo bi wespena izbrisao. >:(
nego nisi se izjasnio je to uredu sto su neki kolege odstranjeni?
strucno misljenje?