Skip to main content

Topic: unknown jedrilica (Read 10472 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

unknown jedrilica

da li netko mozda po slici prepoznaje koja je jedraljka jer nigdje ne nalazim nikakve oznake. Raspon je 3m i težina prazne je 2,6kg. E, sad bi ja na ovo ugradio motor pa molim iskusne koji znaju što treba na takvom modelu da daju nekakav savjet za motor i elisu, da ima snage za penjanje, a da se uklopi u gabarite. Koliko vidim promjer na vrhu do pocetka kabine je 4.5cm (do ruba crvenog)

Odg: unknown jedrilica

Reply #1
Mogao bi motor  3548 ili neki sličan malo više od 700 W neka bude od 850 do 950 KV na takav bi mogao ići sa propelama 13 x 7 ili 14 x 6 sa 3S  ili 12 x 6 ili 13 x6 na 4S baterijama potisak oko 2500 - 2700 gr sasvim dovoljno za jedrilicu. ESC nek bude sukladno odabranom motoru 50-70A.


LP

Mile
Stalno nešto krpam

Odg: unknown jedrilica

Reply #2
Da, tako nekako. Trebalo bi da je motor unutar vatrozida i mislim da 40mm maksimalno moze bit širok, ali bit ce jako tisno :D
Pozz


Odg: unknown jedrilica

Reply #4
Eto, motor je rijesen, sad imam drugu dilemu. Na spoju krila i trupa sa svake strane ide celicna sipka(remenjaca) 15x8 koja je jako teska, ima 70 grama svaka, i sad me zanima moze li se umjesto tih celicnih, staviti karbonska takvih dimenzija, tu bi olaksao jedrilicu za vise od 100 grama.  Moze li uopce karbonska sipka izdrzat napor koji je na krilu od 3m i ima li kod nas za kupiti tako nesto.

Odg: unknown jedrilica

Reply #5
Može i time se uštedi dosta težine. Čelićne šipke se čak i deformiraju od jakih opterećenja koristili smo i CrVa šipke od šrafcigera - i one su znale ostati savijene.


Karbonska cijev 8 mm uz debljinu stijenjki od recimo 1,5 do 2 mm može izdržati nevjerojatna opterećenja i ne ostane trajno savijena!


Problem je slijedeći: ako je pletena, onda se može koristiti odmah nakon rezanja, ako je načinjena od uzdužnih vlakana (potraži ovdje na friku pojam "pultruzija"), onda iako čvrsta, može puknuti kao porcelan. Zato je kod takvih (takvi su neki tailboom od helikoptera) najbolje krajeve izbrusiti i omotati sa slojem kevlara i sve zaliti sa epoxy. Ima negdje ovdje na friku opisan taj postupak...ne mogu sada pronaći..


Damir

Odg: unknown jedrilica

Reply #6
Ok, potrazit cu, i hvala na pojasnjenju
Lp Frenki

Odg: unknown jedrilica

Reply #7
Jeli neko ikad vidio ovakav sistem da su cijela krila pokretna? Vec nekoliko dana pokusavam naci nesto slicno po netu, i ne nalazim nista.  :-[

Odg: unknown jedrilica

Reply #8
Evo prvi put vidim. Za elevator ok ali ovako za krila nikad. Izgleda mi zanimljivo.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: unknown jedrilica

Reply #9
Da, jako, samo neznam sta ocekivat na prvom poljetanju ???
Ipak je svako krilo 1.5 metara, to je ogromna pokretna povrsina

Odg: unknown jedrilica

Reply #10
Nisam ni ja....ali kod ''maidena'' postavi krila na + 1.5 do 2 stupnja(prati srednju liniju trupa) , kad uzletiš onda će biti malo lakše...patrioto drž se  ;) .
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: unknown jedrilica

Reply #12
Stara frajla izgleda dobro, nema sumnje da će tako i letjeti. Njena težina ništa ne znači, ona sasvim ponosno i stabilno nosi svoje kilograme.  :)
Pratim!!!

Odg: unknown jedrilica

Reply #13
Živio Žele , daj reci Frenkiju, molim te,što sa položajem krila za prvi let ...ja sam rekao ono što znam iz FF modela,ali ti si mjerodavniji ...svih vas voli
Barba
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: unknown jedrilica

Reply #14
Živio Barba!
Čujemo se Frenki i ja preko drugih sredstava informiranja, budi bez brige. :)
Živ bio!!!