Skip to main content

Topic: DJI Spark - sitan ali dinamitan (Read 122207 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #105
pitanje danas sam uzo otg kabl i nakon 5 min nq mobu nisam vise imo slike pise aircraft disconect a kontrolu imam preko kontrolera.preko kabla bi trebala bit bolja veza nego wifi ili?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #106
Ma vrlo je slican rezultat. Ja ga vise ne ustekavam. Probal sam na 2-3 mjesta sve vrste spajanja i nije luda razlika u kvaliteti. Vjerojatno ti kabel gubi kontakt...


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #108
Pa mislim da nece bas veliki dio,jer je jod uvjek malo prevelika cijena.Ja sam razmisljo i o mavicku ali samo razmisljo [emoji3]

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #109
inace sam jako zadovoljan sparkyem [emoji3]danas 300 met bez frke,video za moje potrebe vise nego odlican,slike isto.malo me smeta jedino sto posle 150-200 met javlja da mu je slab signal za prenos videa pa se malo gubi na momente.vidim da se on da otkljucat u awiatehu da ide dalje od tih 500 met?pojacat snagu kontrolera?jel ko pojacavo mozda?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #110
inace sam jako zadovoljan sparkyem [emoji3]danas 300 met bez frke,video za moje potrebe vise nego odlican,slike isto.malo me smeta jedino sto posle 150-200 met javlja da mu je slab signal za prenos videa pa se malo gubi na momente.vidim da se on da otkljucat u awiatehu da ide dalje od tih 500 met?pojacat snagu kontrolera?jel ko pojacavo mozda?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ja nisam otkljucavao. Ak saznas koliko to Aviteh naplacuje, javi...

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #111
budem javio,jer nezanima me pucat rekorde nego da mi je stabilniji signal do 500-600 met.javim svakako

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #112
sad sam rqzg sa kolegom koji ima sparka od prvog dana i kaze da je on svojega do 900 met dalj i cca 1km u vis digo kupljen u awiatehu.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #113
Ajde cool. Čekamo objašnjenje...

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #114
objasnjenje cega [emoji3]

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


 

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #115
vidi hrabrosti [emoji3]

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk



Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #117
visina 1135 metara

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #118
Neznam di ti vidiš 1135m... 1154 je najviša visina iznad površine mora na kojoj je drone bio. Moze bit da je poletio sa 1100m visokog brda i išao 54 m u zrak.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #119
pa kazem ti da mi je kolega ga digo na 1038 neki dan.ako laze on lazem i ja [emoji3]

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk