Skip to main content

Topic: Vic do vica (Read 722735 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Vic do vica

Reply #45
Piša bosanac u javnom wc-u., crnac do njega...Bosanac baci pogled pa upita : što ti radiš čovjeće da ti je toliki? vidiš prijatelju, mi smo ti siromašni pa nam on služi dok smo djeca kao igračka-stavimo ga na kamen i drugim tučemo po njemu...Ode bosanac svojim putem i usput pokupi dvije ciglje.. Za desetak dana jedva hodajuči uđe u isti javni wc- tamo crnac... Što ti je ? što tako teško hodaš? Ma probo ja onu tvoju igru...PA ima li napretka :D ? IMA IMA ; boju sam postigo al veličinu nikako :'(
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar





Odg: Vic do vica

Reply #50
Učio Perica da pilotira. Kad je došlo vrijeme da polaže test leta, sjedne on kao kopilot ne bi li instruktori provjerili kako će se ponašati. Uzlete oni i lete tako jedno vrijeme, lete, kad odjednom pilot skrene lijevo i pita:
  • Perice, kako si ovo podnio?
-Očekivano - kaže on.
Pilotu ništa nije jasno, ali leti i ne pita ništa. Kad najednom skrene desno i pita:
  • Perice, kako si ovo podnio?
  • Očekivano.
Pilot, iako mu ništa nije jasno, i dalje ne postavlja pitanja. Lete oni tako, kad odjednom pilot okrenu avion naopačke.
  • Perice, kako si ovo podnio?
  • Neočekivano.
Kada su sletjeli, pita instruktor Pericu da objasni svoje ponašanje u avionu, a Perica odgovara:
  • Kada je skrenuo lijevo, očekivao sam da ću da se upiškim od straha i upiškio sam se. Kad je skrenuo desno, očekivao sam da ću da se ukakim od straha i ukakio sam se. Al' za ime Boga, kada se okrenuo naopačke, nisam očekivao da mi se sve to sruči za vrat!


Odg: Vic do vica

Reply #52
Letjeli avionom Bosanac, Hrvat, Srbin, Slovenac, Crnogorac, Albanac iMakedonac. Hrvat je pilot, a Bosanac mu pomoćnik. Pokvari se avion itrebaju iskočiti s padobranom, ali ima 6 padobrana, a njih 7. KažeSrbin:

- Daj meni jedan padobran, jer ako se meni što dogodi, svi ste nagrebusili, znate vi kakvi smo mi Srbi.

Bosanac mu da jedan.

- Šteta bi bilo da ja poginem - kaže Crnogorac - Nas ima najmanje.

Bosanac da i njemu. Albanac će:

- Ako ja poginem ko' će vam praviti koljače i ljimunad!?

Bosanac da i njemu.

- Ako ja poginem od koga će te kupovati voće i povrće, vino? - kaže Makedonac.

Bosanac da i njemu.

- Ja sam najpametniji od vas svih, šteta bi bilo da jedna takva inteligencija pogine. - kaže Slovenac.

Bosanac da i njemu. Ostali u avionu Bosanac i Hrvat. Kaže Hrvat Bosancu:

- Jebo ti mater glupu, a što ćemo sada mi, jedan padobran, a nas dvojica!!?
- Ma ne sekiraj se jarane, imamo mi dva padobrana.
- Kako!? - upita Hrvat.
- Pa fino, ja sam Slovencu dao ruksak, on je najpametniji, snaći će se on do zemlje.vic dana
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Vic do vica

Reply #53
  • Sagradio pop crkvu, anjegov prvi susjed hodža džamiju.

    Pop podigne zvonik, hodža podigne minaret. Pop kupi BMW-a, hodža kupi BMW-a.

    Jednog dana uzme pop vode i krene oprat auto.
    Dok je prao auto vidi hodžu kako nosi motorku i pili auspuh na svojem BMW-u.


    - Šta radiš pobogu? - upita ga pop

    - Ako možeš ti svog krstit, mogu i ja svog obrezati!
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Vic do vica

Reply #54
Beži dabre idu kobre!
Ko bre?
Da bre!
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Vic do vica

Reply #55
Postavi uciteljica pitanje svojim đacima da kažu nešto što se rimuje. I naravno, javi se Perica.
- Iza one stare šupe obrisala baba dupe.
- Pa, Perice, kad vec nisi mogao ništa pristojnije da smisliš bar si mogao da kažeš nešto ovako: "Iza one stare šupe obrisala baba d.", tako je pristojnije.
- Dobro, uciteljice.
- A sad da vidim da li si nešto zapamtio, reci još nešto što se rimuje...
- Ivan trci, vjetar piri, iz gaca mu kujac v.

Odg: Vic do vica

Reply #56
Zašto muškarci više prde od žena?
Zato što žene ne šute dovoljno dugo da stvore pritisak.
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Vic do vica

Reply #57
Kako Meksikanac zna da je gladan?


Više ga ne peče guzica.

 

Odg: Vic do vica

Reply #58
Slovenac:

    - Šta radi žena kad dobije jabuku?

Mujo:

    - Ne znam ti ja , bolan!

Slovenac:

    - Naredi kolač od jabuke!

 

Gleda ga Mujo:

    - A znaš li ti šta radi žena kad dobije šljivu?

Slovenac:

    -Ne vem!

Mujo:

    - Sve radi, jarane, SVE!!!!!!

Odg: Vic do vica

Reply #59
Pride Mariborčan v birtiju v Novo mesto in pravi natakaru:- "Vino prosim!"
-"Boste cviček?" - vpraša natakar...
"Ne; rekel sam vino!"