Skip to main content

Topic: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom (Read 245995 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #136
uz ovakvu muziku zivot bude nekako ljepsi  :)

jos malo za jazzere ako ih uopce ima na forumu...

Lullaby of Birdland - George Shearing - 1987
struja zakon, nitro USTAV



Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #139
Evo malo i SRV-a.
Na žalost,s...o se s helićem pa ga više nema... :'( :'( :'(

Stevie Ray Vaughan Little Wing
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian





Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #144
glam rock, crvene kožne hlače i natapirane frizure :D :D :D
Dobar glas ali rock nula bodova.
Ovaj lik je imao super glas, kažu da još uvijek ima: ;)
Neznam koliko si upoznat sa radom Davida Coverdalea i samih Deep Purple-a ako jesi onda znaš da je David Coverdale bio vokal Deep Purple-a, kad je napustio grupu osnovao je svoju grupu Whitesnake (vrijedno za poslušati) a frizure hlače to je sve dio vremena u kojem su svirali i kak se u to vrijeme nosilo i sve skupa razvijalo nevažno za svirku, kad je bio u Deep Purple drukčije se nosio, bilo je opet drukčije vrijeme, sad reći da mu je karijera nula s tim da je nagrađivan za naj rock vokal i šta sve ne, nema baš neko uporište.
evo jedna stvar David Coverdale sa Deep Purple  ;)

Deep Purple - Soldier Of Fortune

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #145
Nije slučajno da sam stavio Deep Purple.
Soldier je bolesna stvar. I Opeth obrada je dobra.

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #146
Kad smo već kod Whitesnake-a, Steve Vai anyone? Ja ga baš i ne preferiram osobno, Satriani mi je puno draži gitarist, ali i Vai fino ždere đitru
MAK Zapad

 

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #147
Kad smo već kod Whitesnake-a, Steve Vai anyone? Ja ga baš i ne preferiram osobno, Satriani mi je puno draži gitarist, ali i Vai fino ždere đitru

Satriani je bog i batina!!

Vai mi je tipa na svaku jeb*** solažu on mora ubaciti 8 nota između svake dvije note orginalne solaže. To mi je too much!

Evo ako viša sila da za vikend ide mig 3 u zrak a onda znam da će biti CRUSHING DAY!!!!!!! >:( >:( >:( >:(
Joe Satriani - cruching day original

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #148


Satriani je bog i batina!!

Vai mi je tipa na svaku jeb*** solažu on mora ubaciti 8 nota između svake dvije note orginalne solaže. To mi je too much!

Evo ako viša sila da za vikend ide mig 3 u zrak a onda znam da će biti CRUSHING DAY!!!!!!! >:( >:( >:( >:(
Joe Satriani - cruching day original

Hebeno jaka stvar s meni najdražeg njegovog albuma, baš cijeli taj album mi je prebrutalan iako sam ga preslušao već bezbroj puta
MAK Zapad