Skip to main content

Topic: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom (Read 245924 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #270
Ako netko voli preporučam  www. jazzradio.com  po instrumentima i stilovima od klasik do fusion jazz-a ,bez reklama
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #271
Ako netko voli preporučam  www. jazzradio.com  po instrumentima i stilovima od klasik do fusion jazz-a ,bez reklama

Ovo je izvrsno! Hvala na linku!
MAK Zapad


Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #273
Dobro skinuto pogotovo prvi dio, a drugi varijacija, sloboda opet super!
Mislio sam da je tvoje:)

Ima tko taj POD npr 2.0 ili neki stomp box i kako je zadovoljan s njim?
Imao sam prije kralja na upotrebi Boss GT-6 no nažalost prošlost, pa sad me zanimaju ti malci.

evo nešto iz vazelina opet (progresive punk rock):

Nomeansno - One Fine Day


Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #275
Ja sam šteko velki mono na onaj mali (3.5mm valjda) direkt u zvučnu, Asio4All i deri miško, nema osjetne latencije i stvar dobro radi
MAK Zapad

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #276
Tak sam imao dosta šumova. Možda zato kaj je lap pa je zvučna vjerojatno loša. Kabel mi je isto bio sumnjiv taj kaj sam imao sa 3,5mm bananicom tak da je možda bilo do njega. Rađe sam kupio onda USB kabel. Na kablu imaš izlaz za slušalice pa taj izlaz piknem u pojačalo i imam sve efekte na pojačalu. To radi isto oke.

Multiprocesori su skupi a na kraju skupljaju prašinu i malo od toga kaj on ima na sebi koristiš. Svirka isto košta ko i modelarstvo :)

Sa poštarinom je USB 80kn negdje ispao, to nije puno. Dobiš uz njega i Guitar Ring2.
Ovakav kabel: http://www.ebay.com/itm/280857731924?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2648

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #277
Ja sam šteko velki mono na onaj mali (3.5mm valjda) direkt u zvučnu, Asio4All i deri miško, nema osjetne latencije i stvar dobro radi

Asio4all je kao gore nego što je tranzistor prema cijevi.
Asio emulacija na directsound. Bez pravog ASIO drivera.

Ako nije profi kartica latencija je osjetna.

Čak i sa ASIO 2.0 driver (pravi driverom) ako se pretjera s efektima i stavi najviša čistoća, opet ako nije profi kartica osjeti se.

Asio4All sam koristio kad sam htio neku distorziju dok sam imao pojačalo bez distorzije.

Najbolji je bio mutliefekt na računalu, aplitube 2 i radio savršeno (koliko može) s asio4all.

Trenutni Amplitube 3 je bolesno što se sve može.

Imam creatve x-fi music s asio 2.0 i super dai ali ne preko front panela.


Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #278
Ja sam imao dobru zvučnu (eksternu) i nije bilo loše
Ali nema ljepšeg od zaštekat se u finog lampaša tipa Blues Junior, neki stari Rat i CryBaby i to je to
Još da znam svirat  :D
MAK Zapad

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #279
Još da znam svirat  :D

To i mene mući, uz slobodno vrijeme.

Trebao sam se roditi kao crnac negdje 1920. u južnim državama, iskreno ne bi bilo gore nego ovdje, a barem bi znao svirat blues!

Ovak se ubijaš da nemaš vremena ni za blues:)

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #280
Ma ja samo drkam po pentatonici gore-dole, nema veze, glavno da mene zabavlja  :)
Ali, ak je Robert Johnson u par mjeseci tako dobro naučio svirat blues da je postao ikona, a prije toga je bio ultimativni papak kojeg su ismijavali, MOŽEMO I MI!  :D
MAK Zapad

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #281
jee , na kojem raskršću se nađemo slavonska i rudeška? :D

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #282
Može, al prvo ti prodaj pa ak proradi prodam i ja!  :D
MAK Zapad