Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89531 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #61
malo vježbanja touch&go uvijek dobro dođe.. letio sam ne jednog trainera, ali ovaj je do sada najbolji ikada za pravog početnika, nisam vidio bolji trainer od ovoga. Može podnjeti svašta, landing gear je običan komad dur-aluminija ali amortizira savršeno, avion je upravljiv fantastično, radi na 3S batke kakve stavite u njega.. preporuka za početnika:https://hobbyking.com/en_us/trainstar-tough-trainer-1-4m-plug-and-fly-version-pnf.html

http://www.youtube.com/watch?v=qM2q1v28TvA
samo zemlja je granica....




Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #65
Komadi svih godišta imaju posebno mjesto uz pistu, sa posebnim mjestima... pilot Krkan je rekao da će osigurati ležaljku za svaku ženu koja dodje na pistu, a po potrebi i masera, ako izrazi želju. ( pod uvjetom da joj nije prisutan i muž :) )
samo zemlja je granica....


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #67
ali bez kontrole ne bi bilo ni reda, tako da je sasvim u redu da pregledava učinjeno...
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #68
uz ovu sliku sam dobio komentar " modelar i neki ćelavi lik", tako da samo prenosim  :D
samo zemlja je granica....

 

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #69
Svaka čast cure dečki, ekipa za 10+
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #71
i dodatno je malo proširena pista s desne strane betonskog dijela... ako tako nastavimo, uskoro će nam se pista dodirivati sa velikom pistom za prave avione...  :D
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #72
a Krkiju, ak nemre ganjat avione, je dobar i traktor, bitno da se nekaj vozi... ;)
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #73
Živio Karlo , zanimljiva galerija ,  ne kaže se ćelavi ,nego kratko podšišani.Hvala što nas držiš na hladnom pogonu... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #74
Ja samo prenio komentar uz sliku... pošto kupio, po to prodao...
 a osobno, meni se baš sviđaju njegove kovrđe...  :D
samo zemlja je granica....