Skip to main content

Topic: Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica (Read 83135 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica

Reply #15
Kakvi su dojmovi za AR Drone? to je v2.0 ili v.1.0? Ako je netko zainteresiran imam jednog za prodati, doslovce kao nov.
Lp,
Alex

Odg: Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica

Reply #16
ja mislim da bu začas pista premala....  :D  :D  :D

Odg: Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica

Reply #17
 :D  :D  :D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI


Odg: Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica

Reply #19
wahahahahaha!!!!! pišaaaaaaaaaaaanjeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D


Odg: Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica

Reply #21
Svaka Čast ekipo ....  ;) ;) ;)

Odg: Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica

Reply #22
 :)  svaka čast a vjerujem da nas za proslavu godišnjice pozovete da Vam se pridružimo  :)

lp..  i samo tako naprijed

Odg: Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica

Reply #23
Zašto mi ovo javlja?


Odg: Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica

Reply #25
Poštovani zeRO,moram priznati da si mi uljepšao jutro.Odličan video,odlična montaža ,izbor glazbe za 5 ,mogao bi poslužiti za reklamu svim letačima Čakovca,i šire...Hvala na pozitivnim vibrama. ;D ;) :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica

Reply #26
Poštovani zeRO,moram priznati da si mi uljepšao jutro.Odličan video,odlična montaža ,izbor glazbe za 5 ,mogao bi poslužiti za reklamu svim letačima Čakovca,i šire...Hvala na pozitivnim vibrama. ;D ;) :)

ZeRO odnosno Marko sa svojim najblizima (tata, mama, "bratic Joe"...) je izvrstan domacin  kakvog bi pozeljela svaka punica  ;) i uvijek rado navratim na letjeliste gdje također vrvi pozitivnim vibracijama. 
Njihovim entuzijazmom pista je uvijek spremna (u tome moramo ubuduce i ostali obavezno pomoci, ako neide drukcije donacijama za benzin, troskove kosnje, vapna...), pijaca ceka hladna u frizideru a ako zatreba kao npr. jucer mama skokne doma i skuha nam domaceg vinceka tako da slucajno zbog hladnoce ne pomislimo napustit teren  :) . Sve u svemu ljudi i mjesto za odmor duse i "tijela"  8) .

Odg: Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica

Reply #27
Gospodine Belovic,nekako sam osjećao das je to ..To...U ovim vremenima otuđenja i nedostatka kolektivne empatije...meni je najveća nagrada ...da postoji ekipa ovakvih ''usmjerenja''.Zato hvala im što postoje i što održavaju ''prave'' odnose....bude nadu u bolje sutra....Ako me posluži zdravlje, posjetiti ću Čakovec i podijeliti ''čašicu'' razgovora sa domaćinima.. :)
p.s. a donijeti ću i model.. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Letenje u Čakovcu - Zaobilaznica

Reply #28
Tak je, Marac je najveći kotač u Čakovec R/c flying i bez njega ne bi bilo sve tak zakon!