Skip to main content

Topic: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija (Read 137380 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #75
šta reći , danas došao sa mora , phantom me čekao u paketu . ležerna dva sata polemio vtx , instalirao zen i osd , napravio upgrade ,napunio batku, iskalibrirao kompas  i odletio prvi let po mraku .


dojam , fantastično . već se dugo nisam veselio letenju kao sa fantomom .

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

 

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #76
laseru uživaj.... ;)

to - mini_fly ....nemam problema s osima na malom troosnom zenu.....to si vidim snimao na Braču....koji si to gimbal koristio i koji mu je kontroler i na kakvoj letjelici...

to - ja_ivica - na kojem gimbalu forsiraš horizont, nisam dobro shvatio na malom troosnom ili velikom zenu...

to - Eminus - nema ljutnje kolega jer vrijeme čini svoje....tko se zna prilagoditi opstane ...oduvijek je tako bilo....eto neki dan šetam rivom s obitelji i opet poznata bijela silueta u zraku....dođem malo bliže vidjeti i naravno stranac s ruksakom i full fpv opremljen....poletio, snimio što je htio sletio i otišao dalje....al fotnuo i ja njega za uspomenu.... :)

lp
Toni
 
 
 
 
 
 

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #77
x8mini sa zenom H3-3D i wookong-om. Da bio sam na vidovoj gori i snimio par kadrova. Moram probad druge gumice ove su možda pretvrde.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #78
o, pa daj mi onda pozdravi Maria kada ga vidiš...prije ćeš ti nego ja.... ;)
nažalost nemam nikakvo iskustvo s tim kontrolerom...pošalji pp Tompi...mislim da on leti i na njemu....
uglavnom na Phantomu 2 je NAZA 2 i horizont je tijekom cijelog leta potpuno ravan....
 
lp
Toni

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #79
Jućerašnji fpv maiden let .


Još jeadnput oduševljen sam sa fantomom sve radi prekrasno .Jućer sam odletio sat vremena i stiskao sam ga do iznemoglosti .Radi savršeno .Jedino mi treba malo vremena da se naviknem na onu ručicu za zakretanje kamere .


http://www.youtube.com/watch?v=gHcwq9doxAs?list=UUP_-dkPNPGez6XQ_cmuEEKg




'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #80
Super radi stroj vidim,
nemaš dojam brzine kada pojuriš s njim jer pegla sve. bravo na letu!

podesi si tamo u assistantu slider da ti zen može gledati okomito dole, stock ne ide do 90°, čini mi se kod koza onih da te to ograničavalo za jedan vertikalni kadar.

evo i koristan dodatak za fantoljupce, stane mi sve unutra, i još ima mjesta za sitnice :) ,
može se spojiti i punjač za batke pa se pune dok su unutra ubačene!
45€ free shipping!
http://www.banggood.com/Backpack-Aluminum-Box-For-DJI-Phantom-1-Phantom-2-Vision-Vision-FC40-p-931810.html



Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #81
Naručio torbu . Fantom  je sada serijska oprema u autu uz rezervni kotač . :D
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #82
Jel se može na phantom vision +  staviti neki manji tablet umjesto iphona  ?

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #83
Koliko sam primjetio po RCgroups vecina ljudi leti Phantoma preko gopro video feeda.
Skoro svi ostali FPV modeli bilo avioni ili multiji imaju zasebne kamere za let i za snimanje.


Da li je stvar u tome sto vecina ljudi koristi Phantoma kao kvad za snimanje, dakle ne za akro FPV let jer za to niti nije, pa je za tu namjenu takav video feed dobar ili je nesto trece u igri.
Primjetio sam isto tako da maltene sve verzije goproa osim black 3+ su imale problema sa zamrzavanjem slike, no ocito je to na plus verziji rijeseno pa se onda sa time moze letiti?

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #84
ove moje snimke su s Hero 3 Black,
meni ne smeta ništa s tim feedom,
ujedno vidiš TOČNO kadar koji se i snima na karticu.

samo ti gimbal mora imati dobro izveden live out kabel,
a tu mnogi osim zena zezaju. jer je kabel sa strane i visi u zraku pa trese kameru u letu.
ako i nije u zraku onda ide po kraku gimbala i pruža otpor na mjestu di se pregiba (kod svake od tri osi)
on ima to ugrađeno u sebe i nikako ne ometa rad gimbala.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #85
al da su usrali ovu verziju 3d gimbala sa onim flat kablicem jesu navelike. ja vec 2 potrgao...

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #86
pa što mu radiš? nisu to neki krumpiri da se čupaju bez gledanja :)
meni je konektor nakon 2mjeseca kao nov.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #87
a svaki put kako inam problema sa tim trzajima poleti istekaj spoji laptop pa pogledaj. pa vrati nazad. ako nisam vec 100 puta ustekao istekao. drugi sam shebao odma slycajno preklopio. sad pazim na to ko oko u glavi. cekam da se pojavi negdje za kupit onaj konektor da ugradim. vidim da neki salju sad vec sa tim konektorom. a mislim da sam skuzio u cemu je problem trzaja za vikend budem probao zavrsit testiranje toga.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #88
cekam da se pojavi negdje za kupit onaj konektor da ugradim.,
vidim da neki salju sad vec sa tim konektorom.

ne, stara verzija ima konektor odiza, a nova ovaj sa strane, ja i kolege u zg imamo tu novu verziju.
http://www.flyfreak.net/multirotor/dolazi-zmaj-zenmuse-h3-3d/msg156042/#msg156042

on podržava i HD link Lightbridge jer se onda stavi drugi flat kabel koji ide u gornji utor od gopro.
ali to je već područje za profiće, kada uzmeš cijenu linka u obzir...
http://www.dji.com/product/dji-lightbridge

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #89
a naviknut cu se na to nekako. neka oni poravnaju horizont i nekaj izdaju novi firm koji ce to ispravit jer horizont je uzas.