Skip to main content

Topic: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija (Read 138095 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #105
pun ih je ebay kolega, četvorka je iza ugla  :)



Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #107
Odlično - mirno, precizno, staloženo....

lp
Toni

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #108
Još malo testitanja i zezanja.

Probao sam i lagani test video linka i dometa.Išao sam do pola kilometra i sve kristalno čisto .Kad ulovim vremena napraviti ću test maximalnih perfomansi .

http://www.youtube.com/watch?v=AX25U_GM1Ig?list=UUP_-dk
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #109
malo u zvizdan prije ručka, da blekica izgubi onaj tvornički miris nove elektronike  ;)

provjeravao sam kako lovi GSM-GPS tracker kada je blizu odašiljača, GSM signal mu je super!  :D

Znači ipak si letio sa gps trackerom na fantomu?  Kompas radi ok, nema smetnji ?  Ja bih bio sretan da na mini osd dodaju koordinate , stvarno ne znam zašto im je to problem barem kao opcija pa tko voli ...
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #110
Thnx toni :)

2 Laser: ako želiš koordinate, može se ubaciti neki jeftini OSD(par dolara) samo s tim podacima(u kodu makneš sve ostalo)
pločica je teška par grama a video se overlaya, ja sam davno imao tako nešto, i radilo je OK.
pošto je GPS već gore, vjerujem da može proći i samo s E-osd-om, bez dodatnog gps senzora.

http://www.flyfreak.net/fpv-i-ap/hobbyking-g-osd-ii-mini/msg101080/#msg101080

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #111
Tom odlične snimke na karju godine očekujem neki sabirni showreel,no ja sam čini se otklonio problem sa trzajem po tiltu. Dakle aurora 9 ima slider sastrane i ko za vraga ne možeš stavit exp na taj slider. I sad toliko je zen osjetljiv na input signal da ako slider ne sjedne dobro oscilira. U wookong gui-u se vidi oscilacija i to dosta. prebacio sam sad to na trimer na aurori na LT i stavio sam na njoj servo speed da ide sporo. Za sad mi se čini ok video stavim kad se uploada. Horizont mi se čini da je možda IMU senzor 1mm na jednu  stranu i onda ovaj malo nagne gimbal ili jednostavo taj horizont je bug koji treba riješit DJI.


http://www.youtube.com/watch?v=A0EaOafKhgc

 

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #112
Je netko već proizvodi kod nas osovinice za balansiranje propelera za p2 ?? Stavio sam propove na dubro balancer i nisu svi propovi savršeno balansirani.
Možda sam malo picajzla i znam da zen sve ispegla ali zašto da se motori muće.
Ako netko ima ja sam kupac ili neka me uputi.Ima kod amera ali prvo da tu probam.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #113
nov@ tv je probala pred par godina nešto s MK dronovima, ali nisam ulovio neke kadrove u eteru,
rtl s fantomom evo ulazi na mala vrata lagano u reportaže i s kadrovima iz zraka, čak su ostavili i zvuk multija u pozadini :)
neka ih bude sve više, bit će zanimljivije gledati to nega samo priloge s poda kao u prošlom stoljeću
(za svakodnevne male priloge nema računice dizati pravi helić, da ne bi netko sada mudro ukazao na tu mogućnost ;) )

od 33:50 je prilog o Dubrovniku
http://www.rtl.hr/rtl-sada/magazini/rtl-danas/53308/

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #114
Imaju li sve dozvole, prijavili geodetima, vojsci???

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #115
Je netko već proizvodi kod nas osovinice za balansiranje propelera za p2 ?? Stavio sam propove na dubro balancer i nisu svi propovi savršeno balansirani.
Možda sam malo picajzla i znam da zen sve ispegla ali zašto da se motori muće.
Ako netko ima ja sam kupac ili neka me uputi.Ima kod amera ali prvo da tu probam.


u međuvremenu.... ;)

Balancing DJI self tightening props integrated nuts Dubro balancer Phantom 1 or 2 quadcopter

lp
Toni


Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #116
Hvala Toni znam za tu kombinaciju ali nije dobra jer nikada osovina nije centrirana u sredinu. Uvijek se gumica malo pomakne . našao sam kombinaciju za orginal osovinicu.

Stigla mi danas i torba za p2. Mrak
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #117
Super....


Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #119
Gdje si uzeo osovinu, ja sam narucio na atlantahobby ali je puno kraca od ove sa slika i videa
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju