Skip to main content

Topic: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija (Read 138115 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #210
Doktore kapa do poda , mam se druga slika kaže .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #211
Thnx ekipo :)

da odgovorim na pitanje kolegi iz tima: dupini su bili 845m od obale, snimano je s oko 5m a na mahove i s ispod 2m visine.
poletio sam s terase na prvom katu kuće, pa mi je prikazana visina bila -9m, ne 2npr,
a pošto naravno nisam mjerio koliko je terasa iznad razine mora, taj podatak mi u letu nije mnogo značio, više mi je pomagao kadar s FPV-a i feeling za udaljenost od silnih letova s gopro, da je bila neka kamera s kojom nisam toliko mnogo letio, bilo bi teže svakako.

onaj kadar koji je uvod u film o samom mjestu, di zakrećem oko križa na vrhu brdašca, je preko 1km od mene (poletio s istog mjesta)
i tu je fantom stvarno pokazao svoje adute,
snimim cijelo naselje u jednom letu, bez treskanja snimke ili pucanja FPV slike.
stroj je mrak.  nije ni čudo da ih je toliko prodano i nek ih bude još, pa i na kioscima. bit će cijena još niža :)


a glede titule tommee: postoje ljudi koji ništa ne rade, radna knjižica prazna, uploadaju na net što odlete tokom silnog slobodnog vremena,
 te neki koji letuckaju i snimaju kao jedini posao i to rade na profi razini puno radno vrijeme,
te postoje i oni kojima je ovo samo hobby uz pravi posao i obitelj, pa odrade to 'usput', mahom sebi za gušt i uspomenu, a podijele i s drugima koje to zanima.

pa je onda velika razlika u kvaliteti uratka, tj trebala bi biti, jer nemaju svi jednako vremena za snimanje, kadriranje, štelanje opreme itd..
i onda pošto spadam u ovu posljednju skupinu, to označim.
titule se ne treba sramiti, dapače.  (a nije ni cijela napisana s oznakom specijalizacije  ;) ).

pomalo je i smiješno kako si pored (1.) mirne (2.) FPV  (3.) zračne snimke (4.) obitelji (5.) dupina (6.) Cca 1km od obale gdje nema mjesta za pogreske kakve vidjamo po forumu kada model padne pa se doseta do njega....
 komentirao samo sitnih 5 slova u dnu ekrana.

Back on track.
Sretno letenje i sto vise snimaka s fantacem zelim. Da uzivamo u raznim filmicima. :-)

evo i statistike pogleda filmića do sada...

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #212
doktore svaka čast, kadrovi su predobri :)

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #213
odlicne snimke....
Dobro pa nisi dirao dupine, da te ne deportiraju kao onog jadnog Makedonca!!!  8)

LP
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #214
Svaka čast dok!
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #215
Što ti je moć medija. Od jučer pogledano preko 11 tisuća puta.  8)

Dolphin family - Sv.Juraj Croatia - filmed by a drone

Al pazi imaš i dvojicu kojima se delfini ne sviđaju  ??? isto kao i tvoji ostali javni uradci. Hm...vidim tu neki uzorak. To je sada već postala tvoja redovita "dislike" ekipa....  :D :D :D


lp
Toni 

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #216
Živio Toni , dobro si ovo  primjetio, a i Shakespeare je prije mnogo godina  napisao :''Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek''.Dakle , Dr. Tom može mirno spavati i nastaviti nas oduševljavati svojim snimkama.
Pozdrav Tebi i čestitke Tomu. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #217
Remote imaš od mene BIG LIKE.  ;)

lp
Toni

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #218
doktore samo nastavi operirati kao i do sad uspjesno u svim poljima  :)
svaka čast :)

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #219
I stranci nam lebde uzduž i popreko po jadranu sa fantačima.

Treba li bolje reklame ....



http://www.youtube.com/watch?v=GWwU1fAVMfk
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #220
Phantom na vjetru 40mph, crash, ali nije bio problem vjetar:
http://www.youtube.com/watch?v=ikXRhPL9WlM
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #221
Frenki s onako lijepih morskih i opuštajućih kadrova na polarni hladan vjetar. Hmmm. Izgleda da je ovaj thread za neke postao prevruć.  Pa duša će ti se smrznuti kolega... :)

Ma super se malac borio s 40 mph - 63 km/h i tko zna pri kojoj temperaturi. Ovaj mu je baš opuštajući video. 

http://www.youtube.com/watch?v=SKe_qYNa6FM

lp
Toni  

 

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #222
Laseru pa tek sam sada do kraja pogledao ovaj video koji si zadnji postao. To je u blizini mog Trogira. More kristalno. Al pazi lika na kraju. U ležaljci ispod suncobrana potegne Phantoma do jedrenjaka na 1.4 km, vrati se, napravi nešto kao "drone selfi" i ima lijepu uspomenu s mora. To je čini mi se i bila DJI filozofija kada su ga radili.

lp
Toni

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #223
Toni i Laser,  poslao sam liku komentar na YT (lagani ukor   ???) jer nije spomenuo da je ovo naj...naj... more na Svijetu..Odgovorio mi je da je jedno od najlijepših....Naravno da nisam zadovoljan odgovorom... :D ;D
Vama obojici velik pozdrav. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #224
Laseru pa tek sam sada do kraja pogledao ovaj video koji si zadnji postao. To je u blizini mog Trogira. More kristalno. Al pazi lika na kraju. U ležaljci ispod suncobrana potegne Phantoma do jedrenjaka na 1.4 km, vrati se, napravi nešto kao "drone selfi" i ima lijepu uspomenu s mora. To je čini mi se i bila DJI filozofija kada su ga radili.

lp
Toni


Nebi ga ni stavljao da nije lijepa naša . ;)
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''