Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020383 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #15
Živio Krešo , već smo se čuli vezano za Blackout ,bio sam oduševljen snimkama na You Tube-u , pogotovo,što imamo sve manje  mjesta na terenu ali i u ''gepeku''....o novčaniku da ne govorim.... :'(   LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #16
Pozdrav, ma morat cu si obavezno sloziti tog malca, nadam se da ce biti otporan na udarce kao dex, ali trebao bi biti s obzirom da jr skroz lagan , a izradjen je od 1.5mm vitroplasta

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #17
Hi George , lijepo si sastavio ''džepni bojni brod''....original zuji fantastično ,nadam se da će i Tvoja kopija biti učinkovita ...Ne smijemo zaboraviti vrhunski uradak majstora Jazavca  :o. Osobno sam zainteresiran za kupnju ovakvog frame-a,nadam se da će u bliskoj  budućnosti to biti moguće... ;)

Thanks!

I ja se nadam da ce zujati barem priblizno ko original.
Malo ce biti tezi posto nije karbonac, ali bit ce ok. Kroz tjedan dva ce mi stici sve da ga sklopim.

Sto se tice frame-a, mislim da Majk nebude imao nista protiv da Vam izreze vitroplast. Samo kad se moj quad pokaze dobar.

Kreso, siguran sam da bus brzo iso rezat ovu igracku :)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #18
Jucer stigo ostatak opreme za ovu mrcinu od quada. (Thanks Zed)
Sat i pol spajanja i lemljenja, i potrosenih brdo zivaca. To je tolko malo sra... da nemozes baratati sa svim kablovima i glupostima. Bolje da sam radio veci quad :)

Navecer poslikam kak to izgleda, malo zbrckano i isprepleteno, ali za pocetak ce bit ok. A kasnije (kad ga prvi put slomim) cu napraviti novo ozicenje.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #19
Nema frke, sam nek se leti...  8)

ak netko treba usluge lemljenja slobodno se javite :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #20
"Ma zafrkava se, uopće nebu poletel"

Malac je pri kraju. Masa, sa baterijom, oko 390 grama.
A bas na vrijeme, danas, nakon 45 dana puta, stigla stanica.

Sad cu trebati nekog ko mi moze objasniti sta sad. Ovo mi je prvi model, prva stanica, prvi punjac i baterije. Malo sam citao, proucavao, ali svejedno me treba uputiti.

Treba podesiti sta? Na stanici, na KK2... Nemam pojma


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #21
Ako hoces nadjemo se negdje pa ga podesimo na brzinu, nije frka  ;D ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #22
Krešo ,tako treba...čudi me da se George nije odmah sjetio...ustvari bilo mu je neugodno smetati.. :-\.Inače , George, ovaj Tvoj ''mališa'' djeluje jako uredno i živahno...sa ove distance  izgleda kao ''origigi''    8). LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #23
Ma nema frke,  i mene zanima kako ce malac letiti, razmisljam da mi odmah nabacimo fpv I isprobamo , hehehe

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #24
Krešo ,tako treba...čudi me da se George nije odmah sjetio...ustvari bilo mu je neugodno smetati.. :-\.Inače , George, ovaj Tvoj ''mališa'' djeluje jako uredno i živahno...sa ove distance  izgleda kao ''origigi''    8). LP

Sjetio sam se ja, ali sad sam totalno naknap s vremenom, pa neznam kad bi se nasli.  Remote, nije mi bilo neugodno smetati, vec sam ja njega dosta zagnjavio i prije :D

Kako je krenulo, cinilo mi se da nista od tog nece biti jer sam izgubio zivce kad sam to pospajao jer je minijaturno. Na kraju je fino uredno ispalo.

Kreso, cut cemo se. Ako te slucajno put dovede u Dubravu, javi se.

Kaj se tice FPV, sjetio sam se da sam zaboravio potegnuti napajanje za FPV. Jel se to napaja direkt iz baterije? Ili kaj? Kamera, i receiver?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #25
Posto ti malac radi na 2S onda ti je najbolje uzeti immersion 600mw, on radi od 2S-6S. Ujedno ima izlaz 5v za kameru tako da nadjes neku fpv kamericu na 5V I to je to. Sve napajas iz iste batke

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #26
Posto ti malac radi na 2S onda ti je najbolje uzeti immersion 600mw, on radi od 2S-6S. Ujedno ima izlaz 5v za kameru tako da nadjes neku fpv kamericu na 5V I to je to. Sve napajas iz iste batke
pišeš svašta...uzme bilo koje batke koje mu trebaju i spoji dodatni BEC pa napaja bilo koji video link(a taj immersion imam i ja i odlično hvata)...problem je kaj videolink neće radit kak spada ak sa napon nije savršeno ravan...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #27
a ta kk pločica ti je isto kao da voziš auto star 20 godina;ide još uvijek,ali ovi noviji su bolji i moderniji..na tak malom quadu bit će ga problem sa kk držat mirno(neznam jel kk2 ima autostabilizaciju kk1 nije imalo...)
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #28
ja ne letim s kk2 li mi je zakon i da, ima autolevel.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #29
Posto ti malac radi na 2S onda ti je najbolje uzeti immersion 600mw, on radi od 2S-6S. Ujedno ima izlaz 5v za kameru tako da nadjes neku fpv kamericu na 5V I to je to. Sve napajas iz iste batke
pišeš svašta...uzme bilo koje batke koje mu trebaju i spoji dodatni BEC pa napaja bilo koji video link(a taj immersion imam i ja i odlično hvata)...problem je kaj videolink neće radit kak spada ak sa napon nije savršeno ravan...

Fora ti je u tome što ImmersionRC 600mW a i mnogi drugi imaju svoj BEC pa nema potrebe za vanjskim BEC-om, a da bi odlično odašiljao potreban mu je ulazni napon od 6v-25V, low noise konfiguracija njegovog BEC-a smanjuje smetnje na minimum a jedino se malo više grije na večim naponima. Dakle njegova elektronika transmitera i pojačala ima več ispeglan napon bez obzira na ispeglanost ulaznog.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis