Skip to main content

Topic: Nick Ziroli F6F HELLCAT (Read 25627 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #15
Mali napredak na modelu, plenum motora je slozen i polakiran, te elisa je namjestena i pripasana na istokareni spinner.




Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #16
Uhhhhh , kako dobro izgleda ovaj tvoj istokareni spiner....još malo i tokari će izumrijeti,počelo je sa Stipom Šuvarom...a kako će završiti ???
Hvala Krki model ti je ludilo  ;) ;) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #17
kakav je ovo sex  ???

Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #18
Slušaj dragi Denis , ja sam napisao završiti a ne SVRŠITI....Krki oprosti za off topic ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #19
 ;D ma oduzelo me kad sam vidio mašineriju  8)

Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #20
Naravno i meni ....jedva pišem... ;D .Znaš Denis nisam se nadao da će se,na forumu, pojaviti netko Krkijevog kalibra.....ali ''nikad ne reci nikad'' 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #21
Jao kako je to dobro i pedantno sve napravljeno, biti će milina gledati ga kako leti.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #22
Uvijek mi je drago vidjeti vrijednih ruku djelo. Ovo se zove posvećenost!!! BRAVO!!!


Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #23
Hvala mladići, skora će i taj let, samo da kompanija ima razumjevanja za modelarstvo :-[ .

Danas sam se igrao s telemetrijom s obzirom da je model poznat po pregrijavanju motora. Instalirao sam davač MT300 Jetijev, koji uzima podatke od dva loopa i tako ih i predaje stanici ne bi li razradio adekvatno hlađenje i ustvrdio neke teze koje sam isprobao na par akrobatskih aviona koje sam gradio(ovi su bili pravi-slika niže s testa temperatura motora koje su divljale, slikala ženka u chase planeu)




Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #24
Kokpit je dovrsen i sad se u njemu nalazi scale pilot s Pacifika :) Takodjer sam u kokpi smjestio jedan od satelita ne bi li redundanciju odašiljača slozio.
Wireing je danas složen u trupu i sad se čeka par sitnica i razrada motora može krenuti.




Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #25
Ovo nije istina.
Tolika posvećenost najsitnijim detaljima se ne viđa često na ovim prostorima.
Vidi se da se radi o profesionalcu kojemu je uz mladu obitelj i naporan te odgovoran posao, ovaj hobby sredstvo izražavanja svoje kreativnosti kojom, zahvaljujući svojoj stručnosti i pedantnosti, s lakoćom u to malo slobodnog vremena stvara ovako predivne modele koji su unikati i na globalnoj sceni.


Samo tako imenjače i sve najbolje želim na maidenu.
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #26
Tom je sve rekao ....pridružujem se svim srcem  8) 8) 8)
Note:Krki ,korisno je i to što si postao inspiracija momcima koji su novi u ovoj ''ovisnosti'' ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #27
Zadnja dva dana kapotaž je na radnom stolu, ugl, katastrofa di god dotaknem. debelo kitan, puca na bilo kakvu deformaciju stoga sam odlucio sve rezove koji su napravljeni ne bi li se "poboljsalo" hladjenje, zatvorii i očvrsnuti konstrukciju.

Dovršio sam i plenum uvodnika zraka i sad je na mm kad se kapotaž montira, te naposljetku, prvi start-ukratko u videu je sve.










Odg: Nick Ziroli F6F HELLCAT

Reply #29
Ludilo  8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes