Skip to main content

Topic: #osigurnje modela za štete trećem licu# (Read 7192 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: #osigurnje modela za štete trećem licu#

Reply #15
Crni i ja imamo policu  za MJ...samo baš ju nismo platili parsto kuna ! ???

Odg: #osigurnje modela za štete trećem licu#

Reply #16
kaj je MJ?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: #osigurnje modela za štete trećem licu#

Reply #17
helič s kojim snimamo

Odg: #osigurnje modela za štete trećem licu#

Reply #18
a jeste li osigurali model (nesto kao kasko) ili ste se osigurali od stete trecim osobama?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: #osigurnje modela za štete trećem licu#

Reply #19
ako je ovako kao sto dex kaze onda ja necu nikakvo osiguranje jer mogu i sam platiti stetu bez posrednika koji moze dati vise nego je stvarna steta jer osteceni moze imati vezu na osiguranju...
struja zakon, nitro USTAV

Odg: #osigurnje modela za štete trećem licu#

Reply #20
Ma samo od štete prema trečem licu ! to smo obavezni ! varijanta kao kasko (kad bi nam netko i htio osigurati ...a do sad nitko nije htio,bila bi krvava)

Odg: #osigurnje modela za štete trećem licu#

Reply #21
Prijatelji strpite se malo ;ljudi još sastavljaju ponudu pa ćemo odabrati ono što je najpovoljnije...nemožemo ništa govoriti dok ne dobijem konkretnu ponudu... a na čekanju sam i ćim bude definirana bit će tu....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: #osigurnje modela za štete trećem licu#

Reply #22
Obzirom je da je osiguravajuće društvo radilo nešto "novo" odnosno kompletnu ponudu za naše osiguranje malo im se odužilo pa za sutra predviđaju završetak i pretstavljane ponude... čim bude gotovo obavještavam cijenjeno modelarsko pućanstvo sutra... i ako bude povoljno ja sklapam policu i kopiju pretstavljam ovdje... pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: #osigurnje modela za štete trećem licu#

Reply #23
Još nisam sklopio ugovor al će biti sutra -faleim još neke stavke.Uglavnom polica će biti 250 kuna i pokrivat će štetu maksimalno do 10000 kuna ...tko hoće nešto više neka se potrudi pronaći ..osobno mislim da je ovo dovoljno da se zadovolje zakonske norme i ja ću sklopiti policu ćim me gospoda pozove .Kad ovdje budete vidjeli policu moći će i svi oni koji smatraju da je treba imati...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: #osigurnje modela za štete trećem licu#

Reply #24
a kaj ako je iznad 10000? jel se onda iz svog novcanika placa samo ostatak ili oni tada nemaju nikakve obaveze?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: #osigurnje modela za štete trećem licu#

Reply #25
To neznam; al moram objasniti da je ovo najjeftinija ponuda a da se zadovolji minimum zakonskih normi.. osobno je nikad nebih pravio da se to od mene netraži ..Svatko zna za sebe što i kako leti i što je najvažnije gdje i kolikea je mogućnost da baš njegov model nešto "skrivi"...Postoji ponuda i drugog os društva al je ona 450 kn po modelu pa birajte...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: #osigurnje modela za štete trećem licu#

Reply #26
Još nisam sklopio ugovor al će biti sutra -faleim još neke stavke.Uglavnom polica će biti 250 kuna i pokrivat će štetu maksimalno do 10000 kuna ...tko hoće nešto više neka se potrudi pronaći ..osobno mislim da je ovo dovoljno da se zadovolje zakonske norme i ja ću sklopiti policu ćim me gospoda pozove .Kad ovdje budete vidjeli policu moći će i svi oni koji smatraju da je treba imati...

250kn je polica, a odšteta do 10000kn kada model napravi štetu do te vrijedosti?
modelar ne snosi nikakve troškove u nadoknadi odštete?

ako je tako, mislim da osiguravajuća kuća ne zna u što se upušta  ;)

Odg: #osigurnje modela za štete trećem licu#

Reply #27
Razgovarao sam danas sa prijateljem koji radi u "Optima Risk". Njihov je posao sakupiti ponude raznih osiguravajućih društava
i na temelju njih tražiti najpovoljniju varijantu po pitanju cijene i ponude. Također kaže da mogu ponudu složiti u dva dana.
Pa ako nije problem, molio bih ako postoji neka ponuda police da se posta na forum ili mi pošaljite na mail/PP da vidimo što on može
iskemijati.
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.