Skip to main content

Topic: Nova Pista pored Kanala - Interesenti? (Read 43859 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Pozdrav ekipa,


Evo malo informacija o novoj pisti. Pista je travnata, blizu kanala u čehima je di inače hrpa ljudi leti.





Tko je zainteresiran za korištenje  neka se javi ovdje, pa da se zbrojimo i podijelimo neki trošak godišnjeg održavanja.
Parcela je privatna i nije pod nekim od klubova. Može se letjeti sa oavionima na kotače, jer je fino povaljana, izravnata i trava je pokošena.


Stalno  se pokušava neki prostor naći i mjesto za letenje napraviti, pa se nadamo  i nekom većem odazivu, što bi onda srušilo dobrano "godišnju članarinu".




Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #1
Već sam najavio sudjelovanje u troškovima održavanja na godišnjoj razini. Pista je solidna za kotače, a ima mjesta za klupe i štandove za sklapanje modela (možda neka nadstrešnica s roštiljem). Pozdravljam inicijativu.

Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #2
Pozdravljam inicijativu...može preciznije lokacija (Google Maps)? Kakav je pristupni put?

Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #3





Eto na slici položaj u odnosu na kanal di inače letimo, pin je prilaz autom po makadamu koji je vrlo kvalitetan, a može se i sa druge strane po travi voziti (manja kosa "cesta" od odvajanja makadama prema polju.
Dolje su i koordinate.

Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #4
Zainteresiran.
Naravno ako nas bude dovoljno da ne bude prevelika cijena :)
U vezi toga ako može malo više informacija.

Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #5
Može, naravno, cijena će biti formirana kad vidimo broj zainteresiranih.
Napominjem da ovo nije moja parcela, niti ću ju ja održavati, niti skupljam ja osobno lovu. Ja ću da platim kao i svi, a lova ide za  gorivo za traktor za košnju, za valjanje i sl.
Vlasnik je modelar isto, leti s nama na kanalu, pa eto, ima parcelu, dao je prijedlog, složio travicu, pa smo se mi svi s idejom složili više manje,  sad je pitanje koliko "puka" još  koji ne znaju želi sudjelovvati, zato sam ja stavio ovdje :D




Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #6
Ja sam zainteresiran. Izgleda zanimljivo

Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #7
Pohvale za inicijativu!

Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #8
Također,mislim da je to super idea, valjda ću moći sudjelovati.
Mislim da poznajem vlasnika zemlje i ako mislim na pravog tu je i na forumu?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #9
Ajde konkretno, Ivane daj broj telefona ili nešto slično i ljudi koji ti se jave napravi popis pa da vidimo koliko je zainteresiranih za korištenje piste uz naknadu za održavanje.

Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #10
Slažem se, koliko vidim, tu je nekih 4 ljudi, jedno 5-6 ih je na kanalu koji se tu nisu javili, a rekli su da bi. Mislim da bi bilo ok da se daju neke informacije.


Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #11
pozdrav svim letačima. broj mog moba je 0912519934 .a sad o pisti dužina je 80 m aširina 15 m biti će izgradjena nastrešnica sa stolom i klupama i 4 stola uzsamu pistu za slaganje modela  roštilj obavezan

Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #12
bravo Ivane ,i ja se prikljucujem ekipi :)

Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #13
+1

sad sam skuzio da je to na 15 min od mene.
Stol, nadstresnica, klupe... sve hocu.  :D :D

Imam i extra generator, ako cemo biti u mogucnosti ostaviti ga pod kljucem.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Nova Pista pored Kanala - Interesenti?

Reply #14
Jeeejj!!! ;D ;D ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian