Skip to main content

Topic: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por (Read 147512 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #390
Cemu dalje inzistirati kad nisi u pravu? ::)
Ako imas argumente pratim daljnju raspravu sa zanimanjem ;)

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #391
Tema je u birtiji, ako se ne varam,
Svatko ima pravo na svoje mišljenje,
Argumente koje imam ili nemam nemoram nužno iznositi.
Pogotovo mi je žao što sam uopće komentirao nešto al neću brisat komentare zato jer nisam promjenio mišljenje.





Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #393
Po ledu i Peglica drifta.
Stvarno misliš da ova mješalica sa snimke ima 30kW snage i tonu težine?
Pogubio sam vezu driftanja mješalice i prethodne rasprave pa se vraćam u temu kad postane konstruktivna i iole argumentirana ;)

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #394
Tako je, mješalica ima 380 konja i teška je 11 tona, a ima i kotača za tri auta
Pa je dobra za usporedbu 2000 konja na 2000 kila,


Ima li test vožnja od concepta 2?


I kada će biti ?








Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #395
Kak ne kužite da auto je isključivo pokazivanje tehnologije što su u stanju napraviti... a drugo cilj mu je najbrži el. auto. a ne i najekonomičniji el. auto iako i to nije problem ako se vozi normalno... imaš "power on demand" voziš ga ko bakica i trošiš par kw. i bude ko i svaki drugi plug in el. auto a ako oćeš jest asfalt onda te tako briga jel ti auto se pretvara u el. grijalicu... i ja sam u početku malo krivo shvaćao njihovog koncepta keca.... dok mate nije objasnio par stvari....

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #396
Sve je to jasno.


Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #397
Dečki polako; nemojte padati u hejt kao oni ridikuli  u člancima na Indexu. Kritiziraju a da ni sami ne znaju što je to elektropogon i sve oko njega, od baterija, regulacije, motora, iskoristivosti, disipacije.

Dakle, Rimac deklarira C_2 na 1914 KS, a to je oko 1400 KW, odnosno 1,4 MW sirove snage ! Kako je iskoristivost najboljih regulacija+elektromotora negdje iznad 90%, ostaje oko 140 KW topline za disipirati. To je dovoljno za grijanje valjda 10 dvosobnih stanova, zato se ne treba čuditi otvorima za strujanje zraka na karoseriji.

Mislim da to ipak nije "trajna" snaga, nego samo impulsna  ( u trajanju od koliko sec ??), evo npr. Končarev niskopodni elektromotrni vlak (2 lokomotive + 2 vagona za mislim 200 putnika) ima snagu od 2 MW, ali to je trajna snaga jer ima gdje disipirati gubitke i ne ide preko 160 Km/h.

To su ipak dva različita vozila, različitih namjena i svojstava  iako im je deklarirana snaga  blizu, 1,4 i 2 MW.

što sam ukratko htio reči: jedno je projektirati . kao što mini_fly_moriss kaže "žderača asfalta"-maksimalna snaga, a drugo ekonomični elektrovlak.
D.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #398
Mislim da je reko Rimac da moze zdrzati dva kruga Nurburgringa u full rezimu. Tad sustavi pocnu dobivat info da je pocelo pregrijavanje i krecu polako limiteri u akciju.


Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #400
Kak ne kužite da auto je isključivo pokazivanje tehnologije što su u stanju napraviti... a drugo cilj mu je najbrži el. auto. a ne i najekonomičniji el. auto iako i to nije problem ako se vozi normalno... imaš "power on demand" voziš ga ko bakica i trošiš par kw. i bude ko i svaki drugi plug in el. auto a ako oćeš jest asfalt onda te tako briga jel ti auto se pretvara u el. grijalicu... i ja sam u početku malo krivo shvaćao njihovog koncepta keca.... dok mate nije objasnio par stvari....


Sve je to lijepo, ali cim on prodaje maglu u vezi prodaje i proizvodnih kapaciteta (potvrdeno poreznim izvjescem) dok u isto vrijeme pobire ogromne poticaje, tu nesto smrdi.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #401
Kak ne kužite da auto je isključivo pokazivanje tehnologije što su u stanju napraviti... a drugo cilj mu je najbrži el. auto. a ne i najekonomičniji el. auto iako i to nije problem ako se vozi normalno... imaš "power on demand" voziš ga ko bakica i trošiš par kw. i bude ko i svaki drugi plug in el. auto a ako oćeš jest asfalt onda te tako briga jel ti auto se pretvara u el. grijalicu... i ja sam u početku malo krivo shvaćao njihovog koncepta keca.... dok mate nije objasnio par stvari....


Sve je to lijepo, ali cim on prodaje maglu u vezi prodaje i proizvodnih kapaciteta (potvrdeno poreznim izvjescem) dok u isto vrijeme pobire ogromne poticaje, tu nesto smrdi.


Da, smrdi izolator izmedju celija, zovemo ga dedina pisalina! :) #jakoveizdrzi

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #402
Ovo je istina gahahaha :D
Mozes doc pomirisat!


Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #404
netko se dobrano potrudio napisati ovo što kruži po mailovima...
nisam čitao sve jer je fakat puno toga,

ima Žac negdje demant toga, vjerujem da je kraći tekst?

https://wetransfer.com/downloads/dcd55cf4ae026920f2c11dbb73f23c5420190529120040/30c86fbd5c737c26e72f3ae24ff3d0d920190529120040/f37682





Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper