Skip to main content

Topic: Quad LTF (long time flight)  (Read 86565 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Quad LTF (long time flight)

Reply #225
kao što se vidi na filmiću od neki dan, koristim samo dva šarafa,
pošto disk velikom površinom naliježe na motor, vjerujem da nema potrebe za sva 4.
i prop se također drži preko 2 samo :)

ako napraviš onako sklopive ruke na pola, možeš i manji kofer,
ja možda svoga ubacim skupa sa stanicom u klasičan kofer  ;D

a pošto su bulleti do mjesta uštekavanja, mogu staviti na motor mountove i 2205C motore, pa napiknem na krajeve tako skraćenih krakova i 8'' propove gore
za neki funfly indoor setup na 2200 3S LiPo :)  (bez gimbala i kamere jasno)
makar, moglo bi i to letit na tom setupu... http://www.flyfreak.net/multirotor/triquadhexacopter-nesto-ledica-gps/msg54131/#msg54131

dosta se može kemijati s takvom bazom na kojoj ostaje kontroler i regleri, a krakovi imaju dvije dužine...

Odg: Quad LTF (long time flight)

Reply #226
tonik, ima kakvih novosti?

Minima kopija s HK-a radi sasvim lijepo sa Storm  RSSI očitanjem.
iako je PWM a storm očekuje analogni.
jasno, RX mora biti u PPM modu da bi davao RSSI van ali za nazu to nije problem, ide normalno preko jedne žice

evo malo od sinoć i jutros što sam ulovio vremena
poletio s prozora, letio iznad dvorišta
fakat se treba ispružiti da propovi ne zahvate štok  :D

http://www.youtube.com/watch?v=F8RGtCMPc6k


Odg: Quad LTF (long time flight)

Reply #228
Pozz, ja na jednom malom quadu imam isto takvu minimu i G-osd od H.K. koji je flešan sa Cl-osd firm. tako da imam i "home arrow" , prebacio sam minimu u rssi i ppm ali kad spojim rssi na osd prikazuje mi uvjek jačinu signala između 94 i 100% bez obzira dali je stanica upaljena ili ugašena, a onaj potencimetar na osd-u za kalibriranje rssi nema nikakvog učinka. Provat ću neki drugi firm stavit na G-osd , možda je u tome kvaka. Inače sve drugo pokazuje relativno točno (brzinu, visinu, smjer, napon 2 batki, satelite). Imaš kakvu preporuku koji firm staviti gore ili ja grešim u nečemu drugom.
Što se tiče quada LTF on u zadnje vrijeme baš i nije letio puno :(  , ljepo je vrijeme pa sam više na "oktama"

Okta; http://www.youtube.com/watch?v=5xZTVyzsqHg

Odg: Quad LTF (long time flight)

Reply #229
Jedan jedini ToniK  :D :D
Leti samo leti :-)

Odg: Quad LTF (long time flight)

Reply #230
A trpovi te ne zanimaju?  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Quad LTF (long time flight)

Reply #231
A trpovi te ne zanimaju?  :D

O, imaju i oni svoju cijenu ali ne kod nas već u Japanu, od njih rade afrodizijak. Sreća da to Hrvatima netreba, inače bi to već bila izlovljena vrsta u Jadranu.  :D

Odg: Quad LTF (long time flight)

Reply #232
A di je ona lipa rič dalmatinska....kacamarin... :D 
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Quad LTF (long time flight)

Reply #233
ode tema u ...  :-\

Odg: Quad LTF (long time flight)

Reply #234
Pozz, ja na jednom malom quadu imam isto takvu minimu i G-osd od H.K. koji je flešan sa Cl-osd firm. tako da imam i "home arrow" , prebacio sam minimu u rssi i ppm ali kad spojim rssi na osd prikazuje mi uvjek jačinu signala između 94 i 100% bez obzira dali je stanica upaljena ili ugašena, a onaj potencimetar na osd-u za kalibriranje rssi nema nikakvog učinka. Provat ću neki drugi firm stavit na G-osd , možda je u tome kvaka. Inače sve drugo pokazuje relativno točno (brzinu, visinu, smjer, napon 2 batki, satelite). Imaš kakvu preporuku koji firm staviti gore ili ja grešim u nečemu drugom.
Što se tiče quada LTF on u zadnje vrijeme baš i nije letio puno :(  , ljepo je vrijeme pa sam više na "oktama"

Okta; http://www.youtube.com/watch?v=5xZTVyzsqHg

kolka kilaza? cini mi se lijepi komad...ja sam se proslo ljeto nalovio, au! :)

Odg: Quad LTF (long time flight)

Reply #235
Na nekim mjestima već nema trpova...inače,odlični su ko mamac za komarče(onaj dio iz utrobe...)
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.


Odg: Quad LTF (long time flight)

Reply #237
Nebi ti bio ti da ne izmisliš neku novu foru....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Quad LTF (long time flight)

Reply #238
Zgodno  :), ušparao si na težini a dobio istu stvar kao i sa onim prop adapterima za brzo skidanje.
Kako se to pokazalo na punom gasu ?