Skip to main content

Topic: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija (Read 61577 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #15
I taj je postao privatan  ;D  pretpostavljam da će kopterworx imat među prvima primjerak toga pa očekujem neka mišljenja od njih. I ronina su imali dosta brzo pa ne vidim razloga da nebudu i ovo...


Link na live stream


http://www.youtube.com/watch?v=TznaDRRC_lw


Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #17
Mogli su barem stavit neki matte box na kameru neka mini izvedba ono što mi radimo na gorpo sa plastikama, pitanje dali ima ND filter u sebi.. Nego ajmo pričekat sutra ujutro znat će se puno više :) sad rekla kazala...

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #18
[color=rgba(0, 0, 0, 0.701961)][/color]



























Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #20
Pa dva posta iznad  :D

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #21
Meni kad otvaram te filmice pise PRIVATE

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #22
eto malo gledam taj video , i kak to izgleda nisu ni blizu neceg novog , umutili su uradak sa s900 na kojem je sigurno nekaj vise od gopro , pa sad nek si mislimo kaj je inspire a kaj nije ..


kod djela sa svjetionikom se lepo vidi da je zemlja okrugla ( :D ) tak da nebu bog zna kaj bolje od gopro , mozda cak i manje ...


a ako mu autonimija nebu 25+min i 1000+ metara onda bolje da nisu krenuli raditi novi model
dx9-xd8-gobac630

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #23
Prerano je bilo što govoriti, sigurno će biti i pozitivnih i negativnih mišljenja, ali jedno je sigurno a to je da kada DJI nešto napravi to bude jako dobro marketinški popračeno.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #24
Ma preskupo. 18min letenja, kao 4k kamera ali u 25 slicica, nutra je sony senzor maltene onaj sto trpaju u mobitele. Baterija serijska je 4500mah, a moze se naravno kupiti nesto veca. Ok ima senzore pa moze drzati poziciju i letiti i ako nema gpsa. Ali sve je to meni previse. Phantom za snimanje i dalje majka.

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #25
Super za nas fantomaše, i dalje best buy pa ih ne moramo odmah na bubanj stavljati :-)
Ajd možda im neki idući bude nova dobitna kombinacija. 

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #26
Moguce. Ali prema svemu sudeci Phantom 3 onda mora doci, ne vidim Inspire kao novu liniju proizvoda koja bi zamijenila Phantom, samo dodatnu liniju kao RTF paket za ekipu koja ne zeli slagati Sxxx modele, stavljati unutra Lightbridge, ovo ono.
Naravno kamera je tu presudna i ovaj gornji segment korisnika zasigurno nece zadovoljiti. Vjerojatno dolazi i Inspire samo sa gimbalom za neke popularne manje kamere.



Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #29
Ouchhh aj da je 15kKn al ovak...  al kad pogledas opet i nije puno za one koji zele RTF sa HD downlikom. Radije si ja sam slazem multije.