Skip to main content

Topic: DJI - PHANTOM 3 (Read 72809 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #30
Milina jedna za skršiti ga pa onda popraviti
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #31
Ovo je bilo sasvim logično i očekivano, integrirali su sve u jednu ploču, smanjili dimenzije i težinu, ova ploča je jedan od najsofisticiranijih dijelova u svijetu UAV, gore su i ESC-i. Ploča je u sredini i malo odmaknuta od rubova te nije "krakata", ovakav smještaj trebao bi dosta podnosit kršenje phantoma. Ako su integrirali i OC i OT blokirani propeleri/motori nebi trebali dovesti do toga da nešto pregori. Ali u slučaju potrebe da se zamjeni (pa makar i radi jednog drivera motora) mora da će bit papreno.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #32
e sad dolazimo do pitanja kako razvaliti taj kontroler i staviti ga na jednu finu x8 kombinaciju za dobar fotic i da ostane HD link i novi fini app sa upravljanjem ....  8)

dx9-xd8-gobac630

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #33
Pošalji primjerak pa čemo ga razvaliti.... :)

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #34
e sad dolazimo do pitanja kako razvaliti taj kontroler i staviti ga na jednu finu x8 kombinaciju za dobar fotic i da ostane HD link i novi fini app sa upravljanjem ....  8)

Teško, jako teško ali ne i nemoguče.
Što se tiče hardvera, treba prvo vidjeti kakav je feed s kamere, ako je u klasičnom HDMI obliku onda bi mogao biti iskoristiv (zakačim se na određene vodove) ali ako je neka vrsta podatkovnog linka za cam/gimbal onda nije iskoristivo za takve projekte. Ali čak i da se da preuredit trebat će i dosta softverskog tweakanja a ovo nije open source. Bez tih mogučnosti ne vrijedi ni pokušavati.  8)
Ja sam zasad dobio jedan upit gdje bi sve i dalje išlo na jedan drugi frame ali i dalje u quad varijanti samo sa drugim motorima i propelerima i za predvidivu autonomiju 30-35min - to bi bilo izvedivo ali šta ako bude bilo potrebe za poštimavanjem PID-ova...
 
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #35
Pošalji primjerak pa čemo ga razvaliti.... [/size]


 :D :D  pa da vam prepustim uzitak razvaljivanja novo mirisljave elektronike ..




[/color]
dx9-xd8-gobac630

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #36
 :)




Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #40
Gopro je povjest

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #41
Motiv iz zagrebačke Dubrave...

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #42
Toooo je to

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #43
Pozdrav
Imam jednu dvojbu .Da li kupiti Phantom 3 Professional ili Advancet  ?  Snimam za svoj gušt i povremeno za potrebe turističke zajednice .Sa vision + bio sam jako zadovoljan ali ovoj mi više  paše sbog sigurnosti i dometa.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #44
Jednostavno je,
kolko love tolko muzike


 8)