Skip to main content

Topic: Što trenutno radite? (Read 162511 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Što trenutno radite?

Reply #46
Sretno,nema veceg gusta :D
Stalno nešto krpam

Odg: Što trenutno radite?

Reply #47
Ja si trenutno pokušavam odgristi muda.
 Poletim s koleginim Apprentece modelom, a on se krene čudno ponašati i zabije se u zemlju s nekih 20 m visine. Inače je model za početnike i ne može biti lakši i mirniji za upravljanje. Iznenadio sam se koliko je ostao čitav nakon udarca. Zamijenim slomljeni propeler i pushrodove koji su popucali, uglavnom nista strašno, nekih sat vremena popravka. Sve provjerim još jednom i opet u zrak i opet ista priča, ali ovaj puta završi gadno u asfaltu i poprilično se razbije. Srećom ima dijelova za kupiti.
Šta li se dogodilo, šta li se dogodilo...  Nakon nekog vremena skužim u čemu je bio problem. Prebacio sam receiver iz drugog modela i trebao na stanici postaviti reverse na dva kanala, a to nisam napravio na eleronima i oni su mi išli u krivom smjeru. Najgore je što sam sve provjerio prije polijetanja, ali očito i nešto previdio. Slijedeći puta ću provjeriti 10 puta. Nadam se da vas je moja glupost bar malo razveselila. Smijem se sam sebi i dalje pokušavajući odgristi vlastita muda jer sam kreten, kretenčina.



Odg: Što trenutno radite?

Reply #50
Ja mijenjam ventilator na RC autu. E sad, da ne skidam sa staroga konektor, onaj bijeli mali sa tri rupe, što ide u ESC, (može i sa dvije), ima li tko jedan-dva komada, ili bar pod šta da ga tražim. Pretražio ebay i aliex, ali nisam našao isti. Naručio neke slične, ali hm hm. A i dočekat ih...
ako netko ima konektor za ventilator koji ide u esc... javite se!
Tako da sad autić čeka, jer ide baterija 3s, pa je nabavljen novi. Ovaj od 5V je do 2S.
 :)
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Što trenutno radite?

Reply #51

Pozdrav sa Azurne obale momci ;D




Odg: Što trenutno radite?

Reply #52
vauuu jel ovo tvoja crna?
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Što trenutno radite?

Reply #53
ooo mamu ti ljubim Zed, lepo je lepo u zivotu  ;D

Odg: Što trenutno radite?

Reply #54
Treba delat, jeiga 8)

Odg: Što trenutno radite?

Reply #55
delat i pelat 8) lepa kolica :-*

Odg: Što trenutno radite?

Reply #56
Samo domaće!! Za sve nevjerne Tome :D

Odg: Što trenutno radite?

Reply #57
Živio Zed , uživaj a želim Ti i bogat noćni život... ;) ..LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Što trenutno radite?

Reply #58
Zed, majstore, uzivaj  :)

Odg: Što trenutno radite?

Reply #59
Hvala momaci! Bum i za vas malo znam da vam je tam loše vreme :)