Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511704 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: predstavite se

Reply #18
poz
 
evo da se i tu predstavim.
Branimir, 30. g, Maksimir, Zg
 
Helić : Art-tech Shark 450 V2, koji je već skoro T-Rex

Odg: predstavite se

Reply #19
Ja sam Tomislav Mlinarić, iz Varaždina sam. Počel sam prije 2 godine sa dječjim modelima iz turbo limača,onda Cesna 172 i na kraju sam se zakačil za heliče! Falcona sam poslal u mirovinu a sve iskoristive dijelove preselil na HK450. Nadam se da bum za koju godinu pravi jubitu pilot. Snimaka imam malo, zadnjeg moram staviti jer prikazuje kaj se dogodi kad ne pričvrstiš dobro bateriju! Vidim da se nitko nije htio pohvaliti sa svojim godinama a ženi tvrdim da se ovim lijepim hobijem ne bave samo klinci u osnovnoj školi nego i malo veča djeca. Ja imam 37.
Pozdrav svima i nadam se da ćete i dalje organizirati druženja pa da i ja jednom uspijem uhvatit vikend za sebe i sve vas upoznati!

Odg: predstavite se

Reply #20
Evo i mene znate me sa starog foruma (rip flyfreak) :) evo malo letim i tako .Zanimanje student  :-\

Odg: predstavite se

Reply #21
Pozdrav svima!
Ja sam Tihomir Božić (uskoro 40 godišnjak), rođeni Velikogoričan koji je u Gorici i proletio, 2002. godine... iako sam se u to vrijeme preselio na Šalatu. Početak letenja je bio vezan uz Miljenka i njegovu prodavaonicu, gdje sam kupio svoj prvi model, Traper Senior. Miljac me naučio letjeti. Nakon toga se priključio i Bedi, koji je Miljca već otprije poznavao, a nakon toga i Devastator. Nas trojica smo kolege sa posla... Na livadi smo upoznali živopisnog Hrvoja, koji je svoje prve letove već odradio, i Iveka, vještog izrađivača vlastitih modela, te navukli i Duku, kolegu s posla i napravili malo društvo koje se prozvalo spadalice, jer smo radili modele od koroplasta. Kako smo bili "vični" piloti, i svaki čas se razbijali, koroplast je bio odličan izbor za to vrijeme. Evo i link na veselo društvo:
http://spadalice.artware-design.com/members.htm
Spadalice, jer smo modele izrađivali preko stranice
http://www.spadtothebone.com/
SPAD je simple plastic airplane design, a SPADalice, jer su avioni često SPADali sa neba... Uz spadalice me vežu najsretniji i najzagriženiji dani, kad se letjelo na remontnom kad god se moglo, na lučkom i po kiši, i kad je razmjena iskustava bila spontana i uzajamna.
U međuvremenu počeo sam se i na poslu baviti intenzivno računalima, velikim sustavima i počeo raditi na EU projektima, vezanim uz carinu i priključivanje carinskog infosustava HR u info sustav EU. Projekti se odvijaju, i sa zadovoljstvom mogu reći da je poglavlje 29, vezano uz carinsku uniju zaključeno, djelomično zahvaljujući i mom doprinosu.  8)  (sorry, morao sam malo, glavno da se zbog mene neće kasniti u EU  :) )
To me usmjerilo prema web designu, pa sam za vježbicu napravio website spadalice... I dalje se poneko napikne na stranicu, pa ukoliko je ikome išta pomoglo, tko sretniji od mene.Žao mi je što je nas modelara zapravo tako malo, iako vidim kad se napiknem na forume da modelarstvo napreduje, da se javljaju nova mišljenja i škole i da se sve dinamizira. Ukoliko bilo kome u modelarstvu na bilo koji način mogu pomoći, stojim na raspolaganju, iako je već dosta ljudi koji su me u vještini letenja i modelarstva prešišali.
Još kao klincu, modelarstvo mi je bilo san, i drago mi je da sam ga ostvario. Prije toga, kao klinac od 16 godina (prije 24 godine... :( ), ostvario sam već i jedan drugi san, kada sam proskakao kao padobranac u AK Zagreb, pa mi je Lučko odavno poznata destinacija. Želja i motivacija mi je da se svatko tko poželi, postane modelar i da mu to bude strast i način opuštanja kao što je meni.
Upoznat sam sa događajima oko starog i novog flyfreaka, i moram reći da me žalosti što se ova naša mala zajednica dijeli oko stvari koje temeljno nisu modelarstvo. Podržavam otvoreni dijalog i pravo glasa za sve, i u tom smjeru djelovat ću na ovom forumu, nadam se na dobrobit svih nas... ne bi me radovalo da i ovaj forum propadne...
return of Spadalica!!!
http://www.rc-book.com/hr/user/dabeast
za pregled profila potrebno je otvoriti profil na
http://www.rc-book.com/

Odg: predstavite se

Reply #22
Tihomire hvala za ovaj prilog koji ce mnogima biti od koristi,
kamo srece da ih je vise ovakovih,
ja se jos nisam pretstavio,buni me pomalo to sto je jedan broj ili u saljivom tonu a poneki se nadje i u ne ozbiljnom ali tako to je sve kod nas,
jedno nas sve ovdje drzi a to i jeste najvaznije,ljubav prema modelarstvu,
i ja sam poceo u zrakoplovstvu na siroko,"C" jedrilicarsko i kada sam stigao do petoga skoka ostavio sam ove dvije sekcije i nastavio samo sa modelarstvom,
tad se pocelo da prica "imala majka dva sina,jedan pametan,drugi padobranac"
naravno da to nije bio razlog ali mi je modelarstvo od uvijek bilo u krvi.
Pozdravljam te, Ivan

Odg: predstavite se

Reply #23
Hvala na pohvalama, Ivane! Obećajem da neću više u ovako ozbiljnom tonu  ;) :D :D :D
ajmo reć da stvarno volim modelarstvo, pa sam možda zazvučao ozbiljno :o , ali nemam ništa protiv pive, kotlovine i graha, i lovačkih priča sa letenja...  8)
odlučio sam se ne skrivati iza nicka, nego napisati što mislim i tko sam... svatko ima svoj pristup i odabir i ja ga poštujem, ovo je moj...
return of Spadalica!!!
http://www.rc-book.com/hr/user/dabeast
za pregled profila potrebno je otvoriti profil na
http://www.rc-book.com/

Odg: predstavite se

Reply #24
Ja sam Marko zivim u novom zagrebu u dugavama i tek sam pocetnik jos se ucim letit..


Odg: predstavite se

Reply #26
Hvala

Odg: predstavite se

Reply #27
Tihomire,

da li sti ti jednom bio na kanalu sa modelom od koroplasta koji je imao gore metanolca ?
kad smo bili Diogen, ja i ekipa tamo ?
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: predstavite se

Reply #28
ja sam hrvoje saraga,rodjen sam i zivim u zagrebu,u kvartu dubrava.
lijep sam ,visok,zgodan i pametan.
zbog svojeg osjecaja za slabije i ugrozene razni demagozi i samoprozvani mesije me nemilosrdno progone i izbacuju sa raznih mjesta gdje okupljaju svoje sljedbenike koji moraju samo njima podilazit.
volim sve sto vole mladi.dobronamjeran sam i susretljiv.
inace se bavim i modelarstvom.
lijep pozdrav svim kolegama.
volio bi kolega devastator napise nesto o sebi.
htio bi pohvaliti kolegu wespena koji na ovom forumu njeguje demokraciju,te postivanje i drugacijih misljenja,sto smatram izrazito dobrim,za napredk kolektivne svijesti.
lijep pozdrav svim kolegama dobre volje. ;D
:'(  mnogo si lep a da si rodjen u zg to ja ne vjerujem
ko leti visoko , nisko padne

Odg: predstavite se

Reply #29
ja sam hrvoje saraga,rodjen sam i zivim u zagrebu,u kvartu dubrava.
lijep sam ,visok,zgodan i pametan.
zbog svojeg osjecaja za slabije i ugrozene razni demagozi i samoprozvani mesije me nemilosrdno progone i izbacuju sa raznih mjesta gdje okupljaju svoje sljedbenike koji moraju samo njima podilazit.
volim sve sto vole mladi.dobronamjeran sam i susretljiv.
inace se bavim i modelarstvom.
lijep pozdrav svim kolegama.
volio bi kolega devastator napise nesto o sebi.
htio bi pohvaliti kolegu wespena koji na ovom forumu njeguje demokraciju,te postivanje i drugacijih misljenja,sto smatram izrazito dobrim,za napredk kolektivne svijesti.
lijep pozdrav svim kolegama dobre volje. ;D
:'(  mnogo si lep a da si rodjen u zg to ja ne vjerujem

bilo bi dobro da se predstavite prije iznosenja vasih vjerovanja gospon rukla